Youplus Vitamin C Çinko Propolis Ne Işe Yarar?

Youplus vitamin C çinko propolis ne işe yarar? Günlük düzenli olarak alındığında vücudun direncini arttırır ve hastalıklardan korur. İçeriğindeki propolis doğadaki en güçlü antibiyotik ilan edilmiştir. Bu nedenle bir çok hastalıkta kullanılır.
Youplus Vitamin C, Çinko, Propolis Efervesan Tablet Takviye Edici Gıda. C Vitamini, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Çinko, normal makro besin öğeleri mekanizmasına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

YouPlus vitamin neye iyi gelir?

YouPlus Multi Ener-G

İçeriğindeki B3, B2 ve B6 vitaminleri ile YouPlus Energy, enerji oluşum metabolizmasını destekleyerek yorgunluk hissinin azalmasına, C vitaminiyle de bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.

YouPlus C vitamini kimler kullanabilir?

YouPlus Vitamin C Çinko Propolis Kullanım Şekli:

Yetişkinlerin (11 yaş ve üzeri) her gün 1 tablet olacak şekilde kullanması önerilmektedir. Efervasan tabletler suda çözdürülerek kullanılır.

Vitamin C Çinko Propolis Faydaları Nelerdir?

Youplus C Vitamini Çinko Propolis, bağışıklık sisteminin fonksiyonlarını güçlendirmek için üretilen bir takviye edici gıdadır. Her bir tabletinin içerisinde; 1000 mg C Vitamini, 10 mg Çinko ve 8 mg saf Propolis bulunmaktadır.

YouPlus Vitamin C Çinko Propolis nasıl kullanılır?

Yetişkinlerin günde bir tablet kullanması ve su eşliğinde tüketmeleri tavsiye edilir.. Youplus vitamin c çinko propolis 20 efervesan tablet kullananlar efervesan tabletleri, takviye gıda amacıyla kullanılabilen içerisinde c vitamini bulunan tabletlerdir.

You might be interested:  Spermde Lökosit Nasıl Tedavi Edilir?

Youplus ne zaman içilmeli?

Besin takviyeleri günün herhangi bir saatinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Multivitaminleri ise sabahları kahvaltıdan sonra tercih etmenizde fayda var.

Youplus Vitamin C kilo aldırır mı?

Vitaminler kalori içermeyen “mikro besin unsurları”dır. Görevleri yiyip içerken kazandığınız besinlerin ve bedeninizdeki bazı metabolik süreçlerin daha düzgün, düzenli ve sorunsuz çalışmasını sağlamaktır. Bilinenin aksine, vitaminler kilo aldırmaz.

Youplus Vitamin C kaç yaşında kullanılır?

Kullanım Şekli: 11 yaş ve üzeri bireyler için günde 1 efervasan tablet 1 bardak (250 ml) suda çödürülerek kullanılması tavsiye edilir.

C vitaminini herkes kullanabilir mi?

Suda çözünür ve vücut onu saklamaz. Vücudun ihtiyacı olan C vitamini seviyesini korumak için, herkesin her gün onu içeren yiyecekleri veya C vitamini takviyesi tüketmeleri gerekir.

Youplus faydalı mı?

Youplus Multi Ener-G, günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya destek olabilecek multivitamin ve mineral içeren gıda takviyesidir. Ginseng, guarana ve yeşil çay içerir. Enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Propolis ve C vitamini birlikte kullanılır mı?

Ayrıca E vitamininin indirgenmiş formunun yeniden oluşmasına katkıda bulunur ve C vitamini demir emilimini arttırır. C vitamininin ve propolisin tüm faydalarını bir arada barındıran gıda takviyelerinin kullanımını da faydalı olacaktır.

Youplus Vitamin C günde kaç defa kullanılır?

Youplus kullanım şekli oldukça basittir. Bir kutu içerisinde 20 tane efervesan tablet bulunmaktadır. Bu tabletleri suya atarak eritebilir ve kullanabilirsiniz. Günlük zaman içerisinde bir kez Youplus kullanılması gerekmektedir.

En iyi C vitamini hangisi?

C Vitamini Listesi

Sıra Markalar neoldu Puanı
1 Solgar 10/10
2 Sambucol 10/9.8
3 Osende 10/9.6
4 VeNatura Lipozomal 10/9.7

Youplus C vitamini nasıl kullanılır?

Youplus vitamin günde kaç defa kullanılır? 11 yaş ve üzeri bireyler için günde 1 efervesan tablet 1 bardak (250 ml) suda çözdürülerek kullanılması tavsiye edilir.

You might be interested:  Kanarya Ur Nasıl Tedavi Edilir?

Youplus Vitamin C Çinko Propolis sıcak suyla mı?

– Su, oda sıcaklığında ya da soğuk olmalıdır. İçeriğindeki vitaminin yok olmaması açısından suyun sıcak olmaması çok önemlidir. Dikkat: Diyabetik hastalarda kullanımı olumsuz sonuçlara neden olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector