Wellcare Vitamin D3 Nasıl Kullanılır?

Wellcare Vitamin D₃ sprey formuyla oral yolla alınır ve ağız içine püskürtülerek kullanılır. D vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. D vitamini normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur. D vitamini çocuklarda normal büyüme ve kemik gelişimi için gereklidir.
Wellcare Vitamin D3 sprey formda bir üründür. Günde 1 kez ağız içine püskürtülerek kullanımı önerilir.

Wellcare 1 Fis kac damla?

2-4 yaş arası kullanıma uygundur, günde bir fıs ağıza püskürtülerek veya damlalık kapak ile 2 damla ağıza damlatılarak tüketilmesi tavsiye edilir.

Wellcare Vitamin D3 Intense nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli: Günde 1 damla Wellcare İntense kullanılması önerilir. Wellcare Vitamin D3 sprey formuyla oral yolla alınır ve ağız içine püskürtülerek kullanılır. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Wellcare Vitamin D3 kaç damla?

Ürün Özellikleri. Cevap: Merhaba tavsiye edilen günlük alım dozu günde 1 damla alınması tavsiye edilir.

Wellcare D vitamini 1000 kaç damla?

Wellcare Vitamin D₃ Tek damlasında 1000 IU D3 vitamini içerir. Yetişkinler için günde bir damla kullanılması tavsiye edilir.

D vitamini 1 Puf kaç damla?

Cevap: 11 yaş ve üzeri yetişkinlerin günde 4 damla veya 1 puf (124 mg) olarak kullanması önerilir. Damlalık ile doğrudan ağıza veya önce kaşığa damlatılarak kullanılabilir.

Wellcare kaç puf?

Wellcare Vitamin D3 İçeren Diyet Takviyesi 5 ml 62 Fıs 400 IU. Kullanım Şekli: Yetişkinler için günde 1 defa 2 puff ağza püskürtülerek uygulanır.

You might be interested:  Saç Dökülmesine Hangi Vitamin Iyi Gelir?

Wellcare D vitamini 400 kaç damla?

Nasıl kullanılır: 4-10 yaş arası çocuklar için günde 1 puf ağza püskürtülerek veya 2 damla ağza damlatılarak tüketilmesi tavsiye edilir. 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 2 puf ağza püskürtülerek veya 4 damla ağza damlatılarak tüketilmesi tavsiye edilir.

D vitamini aç mı içilir tok mu?

A, E, D ve K vitaminleri gibi yağda çözünen vitaminlerin tok karnına alınması gerekir. Bu vitaminlerin etkilerinin görülmesi için yağda çözülmesi gerekir. Dolayısıyla D Vitamininin de alınması için en uygun zaman yemek sonrasıdır.

D vitamini günde kaç damla kullanılır?

Vitamin D eksiklik veya yetmezliğinin tedavisi Günde 5-30 damla 667-4000 I.U. Sindirim kanalındaki emilim bozukluğuna bağlı Vitamin D eksikliğini önlemek amacıyla Günde 5-15 damla 667-2000 I.U. bozukluğuna bağlı Vitamin D eksikliği tedavisinde Günde 5-75 damla 667-10000 I.U.

Wellcare D vitamini 1000 kaç puf?

Yetişkinler için günde 1 puf püskürtülerek tüketilmesi tavsiye edilir.

Devit 3 damla ne kadar verilir?

Her bir şişede (15 ml) 50.000 IU vitamin D3 bulunur. 1 ml DEVİT-3 solüsyonu 25 damladır. Günde 5-30 damla önerilir.

Wellcare D vitamini 400 kaç yaş?

Wellcare Vitamin D3 400 Kullanımı:

Ürün 4 yaşından büyük çocuklarda ve yetişkinlerde kullanılabilir.

Wellcare D3 k2 nasıl kullanılır?

Wellcare Vitamin D₃ + K₂ sprey formda bir üründür. Yetişkinlerde günde 1 kez ağız içine püskürtülerek kullanımı önerilir. Tek sprey dozunda 1000 IU D₃ ve 25 mcg K₂ içerir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector