Anew Vitamin C Radiance Maximising Serum Ne Işe Yarar?

%10 saf C vitamini ve güçlü antioksidanlarla anında canlı ve parlak bir cilt görünümüne kavuşturur. Donuk görünen ciltler için idealdir. Bir şişe serum, 30 portakala eş değer C vitamini içerir. Kolajen oluşumunu destekler ve cilt bariyerini güçlendirmeye destek olur.

Anew Radiance Maximising serum vitamin C nasil kullanilir?

Kullanım şekli: Her sabah ve akşam temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine nazikçe masaj yaparak uygulanır. Aktif akne veya sivilcelerin üzerine serum kullanılmamalıdır. Rutin cilt bakımı olarak Anew nemlendiriciler, göz çevresi, gündüz için SPF içerikli nemlendiriciler veya güneş kremi ile birlikte kullanılmalıdır.

C vitamini serumu ile ne kullanılmaz?

C vitamini, askorbik asit adıyla da bilinen bir asit türü. Salisilik asit ve glikolik asit gibi AHA/BHA formu ile birlikte kullanılması önerilmiyor. Bu içerikleri üst üste kullandığında, birbirlerinin etkilerini nötrlüyorlar ve tahrişe neden olabiliyorlar.

Avon Anew Vitamin C serum ne ise yarar?

Bu inanılmaz serum, cildinize anında parlaklık kazanadırmak için güçlü bir antioksidan olan konsantre C vitamini sağlar. 1 haftada cilt daha sağlıklı görünür ve hissedilir. 2 hafta içinde cilt daha pürüzsüz ve daha düzgün görünür. 5 hafta sonra, cildinizin sarkık ve solgun görünümü düzgünleşme gösterir.

You might be interested:  Beldeki Düzleşme Nasıl Tedavi Edilir?

Anew Radiance Maximising Tonic ne işe yarar?

C vitamini içeren canlandırıcı tonik. C vitaminiyle cilde parlaklık verirken glikolik asitle cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir. Hızlı emilir, yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Tüm cilt tipleri için uygundur.

C vitamini kullanırken nelere dikkat etmeli?

Cildin tolere etme durumuna göre haftada en fazla 3 akşam kullanılmalıdır. Haftada 3’ten fazla yapılan eksfoliasyon cilt bariyerine zarar verebilir. Cildinizin özel bir hassasiyeti ya da cilt sorunu varsa, C Vitamini serumu ya da asitli ürünlerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışın.

C vitamini ne zaman sürülür?

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa temiz cilde masaj şeklinde uygulanmalıdır. Nemlendirici uygulamasından önce ancak tonikten sonra kullanılmalıdır. C vitamini serumunu cilde ince bir tabaka halinde sürülmelidir. Düzenli kullanımda etkisini en kısa sürede görmek mümkündür.

Hangi serumlar birlikte kullanılmaz?

Hangi içeriklerle birlikte kullanılmamalı?

 • İki farklı asit ürünü aynı rutinde üst üste uygulanmamalı. (AHA, BHA, PHA, C Vitamini, retinol vb)
 • C vitaminini, niacinamid ya da niacin içerikleri ile üst üste kullanırken dikkatli olunmalı. Eğer cildiniz kızararak tepki verirse bu içerikleri dönüşümlü olarak kullanılmalı.
 • Vitamin C serum niacinamide birlikte kullanılır mı?

  C Vitamini ve Niasinamid Aynı Rutinde Kullanılabilir mi? C vitamini ile niasinamid ard arda kullanıldıklarında niasinamid niasine dönüşür ve ciltte geçici kızarıklığa neden olabilir. Bu yüzden Niasinamid içeren ürünü gündüz, C vitaminli ürünü de akşam kullanmanız daha uygun olur.

  Kolajen serum ve C vitamini birlikte kullanılır mı?

  C vitamini serum ve kolajen serumu düzenli kullanarak en etkili sonuca ulaşabilirsiniz.

  Avon Anew serum nasıl kullanılır?

  Kullanım Şekli: Bu yaşlanma karşıtı serumu sabah ve/veya akşam temizlenmiş yüz ve boyuna yukarı ve dışa doğru hareketlerle uygulayın.

  You might be interested:  Vajina Mantarı Evde Nasıl Tedavi Edilir?

  Avon C vitamini ne işe yarar?

  %10 saf C vitamini ve güçlü antioksidanlarla anında canlı ve parlak bir cilt görünümüne kavuşturur. Donuk görünen ciltler için idealdir. Bir şişe serum, 30 portakala eş değer C vitamini içerir. Kolajen oluşumunu destekler ve cilt bariyerini güçlendirmeye destek olur.

  Avon Anew Power serum ne işe yarar?

  İçerdiği Niacinamide ile ciltteki kolajeni korur ve cilt yüzeyini yeniler. Tüm cilt tipi ve tüm cilt tonları için uygundur. Kullanımı serumu sabah ve/veya akşam temizlenmiş yüz ve boyuna yukarı ve dışa doğru hareketlerle uygulayın.

  Avon altın maske kac gunde bır kullanılır?

  Kullanımı: Temiz yüze ince bir tabaka halinde uygulayın. Nazikçe çıkarın. Haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz.

  Anew Radiance Maximising Gold Mask nasil kullanılır?

  1. Adım: Temizlenmiş, kuru cilde göz çevresinden kaçınarak ince bir tabaka olarak uygulayın.
  2. Adım: Maskenin kuruması için 20 dakika kadar bekleyin.
  3. Adım: Tazelenmiş, daha pürüzsüz görünen cildi ortaya çıkarmak için kuruyan maskeyi yavaşça soyun.

  Anew Radiance Maximising Gold Mask nasil kullanilir?

  Bu lüks hissi veren maske, daha pürüzsüz, enerjik ve daha parlak görünen bir cildi ortaya çıkarmak için safsızlıkları giderir. 75ml NASIL KULLANILIR Adım 1: Temizlenmiş kuru cilde göz bölgesinden kaçınarak ince bir tabaka uygulayın. Adım 2: Arkanıza yaslanın ve yaklaşık 20 dakika dinlenin.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector