Art Med Ilaç Ne Işe Yarar?

Med ilaç ne işe yarar?

Metamfetamin stimulanlar olarak bilinen bir ilaç grubuna aittir. Beyindeki kimyasalların seviyelerini değiştirerek etki eder. 19.yy’da keşfedilen amfetamin burun tıkanıklığını ve solunum yollarını uyarmak için kullanılan ilk moleküldür. 2.

Art Med tablet Niçin Kullanılır?

Artmed 30 Blister Tablet, Sperm ve yumurta kalitesini arttırmaya yardımcı Takviye Edici Gıdadır. İçeriğinde bulunan vitamin, mineral ve aminoasitler ile destek amaçlı üretilmiştir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez.

Artmed kaç ay kullanılır?

Art-med tablet en iyi kalitede ham madde kullanılarak formüle edilmiş vitamin, mineral, bitki ekstresi, amino asit ve CoQ-10 içerikli gıda takviyesidir. Türkiye’de alanında en fazla tercih edilen gıda takviyeleri arasında yer almaktadır. Püf Noktalar: 6 aylık düzenli kullanımı sonucunda en az 3 hafta ara verilmelidir.

Jugamor ilaç ne için kullanılır?

Kolesterol seviyesini düşürür. Hamileliği ve doğurganlığı artırır. Bağışıklık desteği sağlar. Yüksek tansiyonu düşürür.

Sperra faydaları nelerdir?

Vücutta kan yapımı, yeni hücre oluşumu ve DNA sentezi gibi önemli biyolojik süreçlerde, kaliteli sperm üretiminde önemli rol oynar. Sperm sayısında, hareketliliğinde ve kalitesinde artış sağlamaya TAKVİYE EDİCİ OLARAK destek olur.

Proxeed plus içeriği nedir?

L-karnitin fumarat ( L-karnitin) sükroz, fruktoz, asetil L-karnitin HCL (asetil L-karnitin), L-askorbik asit (Vitamin C), sitrik asit, doğal aroma verici: limon, çinko laktak trihidrat (çinko), tatlandırıcı: asesülfam K, selenyumca zenginleştirilmiş maya (selenyum), ubidekarenon (koenzim Q10), topaklanmayı önleyici:

Z fol nedir?

Z – Fol 60 TB – Folat, Vitamin B12, İyot, Çinko ve Vitamin B6 İçeren Takviye Edici Gıda.

You might be interested:  Kısırlık Nasıl Tedavi Edilir?

Bereness ilaç nedir?

Bereness – bitkisel yağlar ve gilaburu ekstresi içeren takviye edici gıda. Kullanım Şekli: Yetişkinler içindir. Sabah ve akşamları yemeklerden önce 1 yumuşak jel kapsül olmak üzere günde toplam 2 yumuşak jel kapsülün 1 bardak (200 ml) su ile tüketilmesi tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.

Jugamor ne demek?

Jugamor; Koenzim Q10, Berberine, Glutatyon, Selenyum, Myo-İnolitol, D-chiro İnositol ve Probiyotik il birlikte formülize edilerek etkinliği artırılan supplementtir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector