Bionorica Ilaç Ne Için Kullanılır?

Bionorica nedir ne için kullanılır?

Düzensiz adet döngüsü durumunda hormonal düzenlemeyi destekler ve en yangın adet şikayetlerinin azaltılmasını sağlar.

Agnucaston nedir ve ne için kullanılır?

Agnucaston, premenstrual sendrom, siklus bozuklukları, mastodini için kullanılan bir ilaçtır. Fructus Agni casti ‘nin ekstresini içerir.

Bionorica Agnucaston 4 mg ne için kullanılır?

adet görme ile ilgili hastalıkların tedavisinde kullanılan bitkisel bir ilaçtır.

Bionorica Imupret nedir?

Imupret ® – Bildirimler Endikasyon: Imupret ® kaplı tablet ve Imupret ® oral damla bir soğuk algınlığının, örneğin boğazda kaşıntı, boğaz ağrısı, yutkunma güçlüğü, gıcık öksürüğü gibi üst solunum yolu enfeksiyonlarında kullanılır.

Dostınex ilacı ne işe yarar?

DOSTINEX, yüksek düzeylerde prolaktin üretilmesiyle sonuçlanabilecek hormonal bozukluğun neden olduğu diğer rahatsızlıkların tedavisinde de kullanılabilir. Bu durum, erkeklerde ve kadınlarda hipofiz bezindeki tümorlerin neden olduğu yüksek prolaktin düzeylerini kapsar.

Canephron n Bionorica nedir?

* Canephron ® idrar yollarının iltihaplı hastalıklarıyla ilgili (sık sık idrara çıkma, idrar yaparken yanma ve sık sık idrar isteği gibi) hafif şikayetlerin destekleyici tedavisi için ve spesifik tedbirleri tamamlayan geleneksel ve bitkisel bir ilaçtır.

Duphaston ilacı nasıl kullanılır?

DUPHASTON ® ağız yolundan kullanılan progestatif grubu bir hormon ilacıdır. Beyaz renkte, her biri 10 mg didrogesteron içeren, yuvarlak, çentikli, film kaplı tabletlerdir. 20 tabletlik ambalajlarda sunulmaktadır. DUPHASTON ® didrogesteron etkin maddesini içermektedir.

You might be interested:  Hastane Eczacı Atamaları Nasıl?

Apikobal ne için?

Her bir tablet 250 mg B1 vitamini, 250 mg B6 vitamini ve 1 mg B12 vitamini içerir. B1, B6 ve B12 vitaminlerinin birleşiminden oluşan APİKOBAL ® ağrı giderici özellikler gösterir. APİKOBAL ®, söz konusu vitaminlerin tek tek kullanılması ile sağlanacak etkinin çok üstünde bir etki gösterir.

Bionorica Sinupret ne işe yarar?

Sinupret ® çuha çiçeği, kantaron, adi kuzukulağı, mürver ve mine çiçeği şeklindeki beş tıbbi bitkinin bileşimi yoluyla paranazal sinüslerin akut ve kronik enflamasyonlarına karşı güvenilir bir etki gösterir. Koyu mukus hızla sökülür. Paranazal sinüslerin şişliği azalır. Tekrar serbestçe nefes alabilirsiniz.

Alvares nedir?

Arveles, doktorlar tarafından reçete edilen bir ilaçtır. Doktor yazmadan kullanılması sakıncalı olabilmektedir. Arveles, kas-iskelet sistemi ağrıları, adet ağrısı, diş ağrısı gibi kısa süreli ağrıların tedavisinde kullanılır. Her ilaçta olduğu gibi bazı yan etkileri olabilir.

Dex forte ne ilacı?

1. DEX – FORTE nedir ve ne için kullanılır? DEX – FORTE, steroid olmayan antiinflamatuvar ilaçlar (NSAİİ) olarak adlandırılan ilaç grubundan bir ağrı kesicidir. Erişkinlerde kas-iskelet sistemi ağrıları, ağrılı adet dönemleri (dismenore), diş ağrılarının semptomatik tedavisinde kullanılır.

Bionorica Imupret nasıl kullanılır?

ve yetişkinler Günde 5 – 6 defa 25 damla Günde 3 defa 25 damla 2 haftadan daha uzun süre kullanılmamalıdır. Uygulama yolu ve metodu: Damlalar biraz sıvı ile birlikte alınabilir (örn., bir bardak su). Damlatma için şişe dikey olarak tutulur.

Bronchipret şurup ne işe yarar?

Solunum yollarının soğuk algınlığı hastalıklarının tedavisinde kullanılan bitkisel bir ilaçtır. Öksürüklü akut bronşit ve koyu kıvamlı balgamlı soğuk algınlığı hastalıklarında şikayetlerin hafifletilmesi içindir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector