FAQ: Akrep Için Hangi Ilaç Kullanılır?

Çiyanı hangi ilaç öldürür?

Deepest KIRKAYAK ÇIYAN ve Genel Haşere İlacı 500 ml.

Ficam akrep ilacı nasıl kullanılır?

Kullanım şekli 5 gram ürünü 5l su içerisinde seyreltip 100m2 alan içerisinde haşerelerin temas ettikleri yüzeylere uygulanır. Ilacın, ilaçlanan sahada uzun süre etkili olabilmesi için spreyleme yapılan yüzeylerin silinmemesi ve yıkanmaması gerekmektedir.

K Othrine akrep öldürür mü?

K – othrine SC 50 akrep ilacı nasıl kullanılır, K – othrine SC 50 kokusuz akrep ve genel haşere ilacı, K – othrine SC 50 akrep ilacı nasıl kullanılır, K – othrine SC 50 ilacı kullanımı, Bütün uçan ve yürüyen haşereler üzerinde etkili bir insektisittir.

Titan ilacı ne işe yarar?

Titan Kokulu haşere ilacı; içerisinde bulunan Permethrin sayesinde güçlü öldürücü etki, Tetramethrin ise kısa sürede etkileme özelliği,PBO ile de bağışıklık sistemini çökertici olması sayesinde kesin ve ani sonuç verir. Solvent bazlı,3 etkili aktif madde içermektedir.

Eve çıyan girmemesi için ne yapmalı?

Eğer bahçeli bir evde oturuyorsanız, mevsim geçişlerinden önce, kuru otları ve ağaç yapraklarını kaldırmanız, ısınma amaçlı, bahçede bulunan odunların, duvar ile aralarına ilaçalama yapmak için, boşluk bırakmanız ve ilkbahar mevsiminde ise, yeşillik ve canlı otların boylarını 3 cm i geçmeyecek şekilde, kısa tutmanız,

You might be interested:  Miyorel Ilaç Ne Işe Yarar?

Böcek ilacı çıyan öldürür mü?

Akrep ve çiyan mücadelesinde T.C. Sağlık Bakanlığınca ruhsatlıdır. Haşereye ani düşürücü ve öldürme etkisi. Haşereyi uzaklaştırmada, ortamda uzun süreli kontrol etkisi sağlar. • Kapalı alanlarda 90 gün, Açık alanlarda 21 gün etkilidir.

Ficam böcek ilacı nasıl kullanılır?

Kullanım Alanları:

  1. Böceklerin saklandıkları ve gezindikleri yerlere (dolap altları, ocak altları ve arkaları, lavabo altları gibi) yakın mesafeden püskürtülür.
  2. Böceklerin bulundukları alana doğrudan toz halinde uygulama yapılabilir.
  3. Kullanmadan önce kuvvetlice çalkalayınız.

Tahta kurusu ilacı nedir?

Bayer Ficam W Tahta Kurusu İlacı: Profesyonel kullanıma uygun, geniş spektrumlu, direnç yönetimi amaçlı kullanılabilecek bir yüzey spreyi konsantresidir. Ficam W, geniş spektrumlu bir ürün olup çok sayıda haşereyi kontrol etme özelliğine sahiptir.

Ficam nasıl kullanılır?

15 gram ürünü 5L su içerisinde seyreltip 100m2 alan içerisinde haşerelerin temas ettikleri yüzeylere uygulanır. İlacın, ilaçlanan sahada uzun süre etkili olabilmesi için spreyleme yapılan yüzeylerin silinmemesi ve yıkanmaması gerekmektedir.

K-Othrine SC 50 nasıl uygulanır?

Kullanım Şekli: Kapalı alanlar içerisindeki karasinek, sivrisinek ve hamamböcegi gibi haserelere karsı uygun dozlarda su ile seyreltilerek hazırlanan karısım, sırt pulverizatör pompaları, el spreyleri veya filitler ile yüzey spreylemesi uygulaması yapılarak uygulanır.

K-Othrine evcil hayvanlara zarar verir mi?

Kullanma talimatlarına göre uygulandığında ürünün insanlar veya hayvanlar üzerinde beklenmeyen bir yan etkisi yoktur. Ancak çocuklardan, gıda ve hayvan yemlerinden uzak tutulmalıdır. K – Othrine SC 50, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

K-Othrine SC 50 ne kadar su katılır?

Sivrisinek, karasinek, bit, pire, tahtakurusu, karınca, hamamböceği, kene, yaban arıları vb. Uygulama Oranı: 50 ml K – Othrine ® SC 50 `yi 5 L su ile seyreltiniz ve 5 L karışımı 100 m 2`ye uygulayınız. Sivrisinekler için, yüzeyin temizliğine bağlı olarak K – Othrine ® SC 50 `nin reziduel etkisi yaklaşık 2 aydır.

You might be interested:  FAQ: Diş Çürüğünde Hangi Ilaç Kullanılır?

Titan Max böcek ilacı nasıl kullanılır?

İlaç mekanınıza ve sorun olan haşereye uygun miktarlarda su ile seyreltilip bir pulverizatör (pompa) vasıtasıyla kullanılmaktadır.

Titan Max SC 50 nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli: Yüzey uygulamalarında kullanılmaktadır. Etiket üzerinde yer alan oranlara göre karışım yapıldıktan sonra haşerelerin konacakları veya yürüyecekleri yüzeylerin üzerini iyice kaplayacak şekilde püskürtülerek uygulama gerçekleştirilir.

Pire ilacı var mı?

Eczanelerde kokulu ya da kokusuz pire ilaçları satılmaktadır. Kimisi sulandırılmış sprey şeklinde kimisi de konsantre olarak satılmaktadır. Püskürtülerek kullanılan ilaçları dikkatli kullanmak gerekmektedir. Evcil hayvanlar için de pire tozları bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector