FAQ: Polifarma Ilaç Kimin?

Polifarma nasıl bir firma?

Hastane ilaçları ve serum alanında Türkiye’nin en çok tercih edilen markası olan Polifarma İlaç, IV (damar yolu) ilaç ve serum alanında 34 yıllık geçmişe sahip, %100 yerli sermayeli bir ilaç firmasıdır. Polifarma, 2025 yılında global bir lider olma vizyonu ile büyümeye devam etmektedir.

Polifarma ilaç sahibi kim?

Ufuk KUMRULU – Yönetim Kurulu Başkanı – POLİFARMA İLAÇ SAN. ve TİC.A.Ş.

Ufuk Kumrulu kimdir?

Ufuk Süleyman KUMRULU İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babası olan Ufuk Kumrulu 1995 yılında Polifarma ilaçta başlayan kariyerinde, Satış sekreterliğinden genel müdürlüğe birçok pozisyonda görev yapmıştır. 2009 yılından bugüne,Polifarma İlaç Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Polifarma Genel müdür?

Mehmet Asri – General Manager – Polifarma İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Arven Ne ilacı?

“%100 Türk sermayeli bir İlaç firması olan Arven İlaç, uzun soluklu bir Ar-Ge çalışmasının sonucu olarak geliştirdiği ilk Türk patentli Kuru Toz İnhaler cihazı “Sanohaler®” ile ülkemiz ve Türk İlaç Sanayi açısından çok önemli ve gurur verici başarıya imza atmıştır.

Polifleks serum nedir?

Damar içi yoldan kullanılan bir çözeltidir. POLİFLEKS İZOLEN-S vücudun susuz ve tuzsuz kalması (dehidratasyon) durumunun tedavisinde ve bu durumun oluşmasını önlemek için kullanılır. Vücuttan kaybedilen sıvının ve tuzun yerine konmasında işe yarar.

Necdet Nuri Kumrulu kim?

İş yaşamına 1979 yılında Ordu’da Memleketim Eczanesi ile başlayan, memleket sevdasıyla devam eden Ecz. Sayın Necdet Nuri Kumrulu, İstanbul’a gelerek 1983 yılında Aroma İlaç’ı kurdu. 1986 yılında Polifarma İlaç’ı satın alıp, 1996 yılında cam formda serum üretimini başlatmıştır.

You might be interested:  Anksiyete Hangi Vitamin Eksikliği?

Deva Holding hangi ilaçları üretiyor?

Bu ürünler arasında; likit, semi-solid, solid, sefalosporin, penisilin, hormon ve inhalasyon ürünleri, solid onkoloji, likit onkoloji, hayvan sağlığı ürünleri, ilaç aktif maddeleri ile birlikte, ampul, likit ve liyofilize flakon ve BFS teknolojisi ile göz damlaları ve steril enjektabl ürünler için tıbbi ampul ve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector