Ibrahim Tatlıses Nasıl Tedavi Edildi?

Romatem Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Tıbbi Koordinatörü Prof. Dr. Tunç Alp Kalyon, uğradığı silahlı saldırıda yaralanan sanatçı İbrahim Tatlıses’in Almanya’daki Murnau Kliniğinde geçirdiği başarılı bir ameliyatla kafasındaki kemik dokusunun onarımının yapıldığını bildirdi. Prof.

İbrahim Tatlıses iyileşir mi?

Maslak’ta uğradığı silahlı saldırı sonrasında aylarca süren fizik tedavi ve rehabilitasyon programına giren İbrahim Tatlıses, bugüne kadar başarılı bir iyileşme süreci geçirmekle kalmadı, aynı zamanda bu konuda bilincin artmasına da büyük katkıda bulundu.

İbrahim Tatlıses hangi hastanede tedavi oldu?

Hürriyet’in haberine göre; İbrahim Tatlıses damar tıkanıklığı nedeniyle geçen hafta ameliyat masasına yattı. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde operasyon geçiren Tatlıses’e stent takıldı. Gizli gerçekleştirilen operasyonun ardından Tatlıses’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İbrahim Tatlıses ameliyat eden doktor kim?

Dr. İlhan Elmacı’nın yaptığı ortaya çıktı. Aynı doktor 14 Mart 2011’de de Maslak’ta silahlı saldırıya uğrayan ve kafasından vurulan İbrahim Tatlıses’in tekrar hayata döndüğü 6 saat süren ameliyatını gerçekleştiren doktordu.

İbrahim Tatlıses beyin ameliyatı nasıl oldu?

İbrahim Tatlıses’in büyük olan Ahmet Tatlıses, geçtiğimiz hafta beyin tümörü nedeniyle ameliyat oldu. 6 saat süren bir operasyon geçiren Tatlıses, sosyal medya hesabından yanında olan sevenlerine teşekkür etti. Sağlık durumundan bahseden Tatlıses, ‘Tümör alındı ve biyopsiye gönderildi. İyileşmeye çabalıyorum’ dedi.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Ilaç Içmeden Grip Nasıl Geçer?

İbrahim Tatlıses felçli mi?

Amerika’da beyin ameliyatı geçiren İbrahim Tatlıses, sevenlerine müjdeyi verdi: “13 gün sonra yürüyerek çıkıp geleceğim.” 2011 yılında uğradığı silahlı saldırıda başından ağır yaralanan ve sol tarafı felç kalan İbrahim Tatlıses, 9 Mart’ta Amerika’da geçirdiği beyin ameliyatının ardından sevenlerine seslendi.

İbrahim Tatlıses felç Geçer mı?

İbrahim Tatlıses felç mi, hasta mı? 2011 yılında uğradığı silahlı saldırı sonucunda ağır yaralanan günlerce yoğun bakımda yaşama savaşı veren İbrahim Tatlıses, sağlığına kavuştu. Sağlığına kavuştu kavuşmasına ancak Tatlıses kafasına isabet eden kurşun nedeniyle kısmı bir felç yaşadı.

İbrahim Tatlıses Hastanede ne kadar kaldı?

İki hafta boyunca Acıbadem Maslak Hastanesi’nde yoğun bakımda kalan sanatçı, 28 Mart 2011 günü doktorlarının yaptığı açıklamaya göre yoğun bakımdan çıkarılmıştır, böylece hayati tehlikesi ortadan kalkmıştır.

Ahmet tatlıyı kim ameliyat etti?

İbrahim Tatlıses’in ilk eşi Adalet Hanım ile evliliğinden olan büyük oğlu Ahmet Tatlı, geçen hafta özel bir hastanede beyin ameliyatı olmuştu. Ahmet Tatlı’nın beyin ameliyatını Prof. Dr. İlhan Elmacı’nın yaptığı ortaya çıktı.

Türkiye’de en iyi beyin cerrahi doktoru kimdir?

Ülkemizin en iyi beyin cerrahı olarak tanımlanabilecek ilk kişilerinden biri şüphesiz Prof.Pamir’dir. Bunun en büyük nedenlerinden biri de listemizde bulunan hocaların çoğunun Pamir hocanın öğrencisi olmasıdır. Kendisi 1976-1985 yılları arasında Hacettepe üniversitesinde görev aldı.

Ahmet Tatlı Neden beyin ameliyatı oldu?

Tatlı, ‘6 saat süren operasyon başarıyla sonuçlandı, var olan tümör alındı’ dedi. DUVAR – İbrahim Tatlıses’in büyük olan Ahmet Tatlı, geçtiğimiz hafta beyin tümörü nedeniyle ameliyat oldu. 6 saat süren bir operasyon geçiren Tatlı sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Ibrahim Tatlısese ogluna ne oldu?

İbrahim Tatlıses’in ilk eşi Adalet Sara ile evliliğinden dünyaya gelen büyük oğlu Ahmet Tatlı geçen hafta Ulus’taki özel bir hastanede beyin ameliyatı olmuştu. Ahmet Tatlı’nın beyin ameliyatını Prof. Dr. İlhan Elmacı’nın yaptığı ortaya çıktı.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Güneş Yanıklarına Hangi Ilaç Iyi Gelir?

Ibo yürüyebiliyor mu?

“ACABA YÜRÜYEBİLİYOR MU DİYE MERAK EDİYORLAR’

Çok ağır bir yük. Kimsenin kaldıramayacağı bir şey. Allah bana öyle bir sabır verdi ki ben ayaktayım. Yemek yiyebiliyorum, yatıyorum da kalkıyorum da.

İbrahim Tatlıses öldü mü yaşıyor mu?

İki hafta önce damar tıkanıklığı nedeniyle ameliyat masasına yatan İbrahim Tatlıses, ‘öldü’ haberlerine ateş püskürdü. Sosyal medya hesabından açıklama yapan ünlü türkücü, ‘Bu bir sitemdir, benim üstümden prim yapmayın’ dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector