Mostar Ilaç Nasıl Kullanılır?

Mosetam 20 SP nasıl kullanılır?

Mosetam 20 SP sistemik etkili bir ilaçtır. İlaçlamadan kısa bir süre sonra bitki bünyesine geçer ve etkisini 14 ile 21 gün süreyle korur. İlaçlama aletinin deposu yarıya kadar su ile doldurulur. Tavsiye edilen miktarda ilaç önce ayrı bir kapta bir miktar su ile karışım haline getirilir.

20 SP ne için kullanılır?

Mospilan 20 SP adlı bitki koruma ürünü, etki mekanizmasına gore Grup 4A olarak sınıflandırılmış bir insektisittir. Aynı etki mekanizmasına sahip bitki koruma ürünlerinin tekrarlyayan uygulamaları, direnç gelişimini teşvik etmektedir.

Effore 20 SP ne işe yarar?

(Empoasca spp.) ÖZELLİKLERİ: İlaç sistemik etkilidir.İlaçlamadan kısa bir süre sonra bitki bünyesine geçer ve etkisini 14 ile 21 gün korur. edilen miktarda ilaç önce ayrı bir kapta bir miktar su ile karışım haline getirilir.

Goldplan 20 SP Ne ilacı?

Sistemik translaminar özellikte kantak ve mide zehiri bir insektisittir. İlaçlamadan kısa bir süre sonra bitki bünyesine geçer. Etki süresi 14 ila 21 gün. Böceğin sinir sistemini bozarak etki eder.

Yaprak biti için ne yapmalı?

Sirkeli su karışımı karşısında beyaz yaprak bitlerinin pek bir şansı yoktur. Özellikle çiçek yağı, elma sirkesi ya da toz biber ile karışım üzerinde yapraklar korunabilir. Tamamen doğal bir çözüm olması ile beraber, bitlerin yapraklar üzerindeki etkisi bütünüyle ortadan kaldırır.

You might be interested:  Bebeklerde Geniz Eti Nasıl Tedavi Edilir?

Mostar böcek ilacı ne işe yarar?

GÜLLERDE ÇİÇEKLERDE SEBZE VE MEYVELERDE BALLANMA YAPRAK BİTİ İLE MÜCADELE İÇİN BİREBİR İLAÇ KALINTI BIRAKMAZ UYGULANDIKTAN 7 GÜN SONRA TÜKETİM YAPILABİLİR.. 2 LİTRE SUYA 1 ÇAY KAŞIĞI UYGULANMASI YETERLİDİR.

Mostar 20 sp ne kadar kullanılır?

Özellikleri: Mostar 20 SP sistemik etkili bir ilaçtır. ilaçlamadan kısa bir süre sonra bitki bünyesine geçer ve etkisini 14 ila 21 gün süreyle korur.

Ridonet nasıl kullanılır?

Tavsiye dozu üzerinden hesaplanan bitki koruma ürünü önce ayrı bir kapta bir miktar su ile karıştırılır. Uygulama makinesinin deposu yarıya kadar su ile doldurulur. Makinenin karıştırıcısı çalışır durumdayken karışım depoya ilave edilir. Karıştırmaya devam edilerek depo suyla tamamlanır.

Safa Captan 50 WP ne işe yarar?

Domates Mildiyösü: Çevrede domates yapraklarında 3-5 mm çapında kahverengi lekelerin alt yüzünde beyaz kül gibi konidi örtüsünün görülmesi ile ilaçlamaya başlanır. Domates Yaprak Küfü: Yapraklarda ilk lekeler görüldüğünde ilaçlamaya başlanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector