Nobel Ilaç Fabrikası Nerede?

Nobel ilaç sanayi hangi ülkenin?

Yarım asrı geride bırakan tecrübesi ve saygın geçmişiyle yüzde yüz yerli sermayeli olup, uluslararası faaliyet gösteren ve Türk markasını geniş bir coğrafyada temsil eden köklü bir ilaç şirketidir Nobel.

Nobel ilaç sahibi kimdir?

Çırağan Sarayı’nda düzenlenen törene Nobel İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ulusoy, Genel Müdür Hakan Şahin, Farma Ticari Grup Direktörü Karin Soydan ve Strateji Direktörü Esra Özarpacı katıldı.

Nobel ilaç ne zaman kuruldu?

Nobel İlaç A.Ş. Şirketi Eren Bağımsız Denetim A.Ş. tarafından denetlenmektedir. 1964 yılında kurulmuştur.

Nobel ilaç hangi Holding?

Ulkar Holding ‘e bağlı Nobel İlaç ‘ı, Arnavutluk’ta gazete ilanıyla şirkete giren Kuleli mezunu Indrıt Tershana yönetiyor.

Nobel ilaç Genel Müdürü kim?

Metin Özgüner – Genel Müdür – Nobel Ilac A.S | LinkedIn.

Nobel hapı nedir?

Nobel İlaç, sefpodoksimproksetil etken maddeli sefalosporin grubu yeni antibiyotiği olan Dokselin 200 mg Tablet’i tıbbın kullanımına sundu. Sefpodoksim proksetilön ilaçtır ve vücuda alındığında bağırsaklardan emilirken aktif formu olan sefpodoksime dönüşür.

Deva Holding hangi ilaçları üretiyor?

Bu ürünler arasında; likit, semi-solid, solid, sefalosporin, penisilin, hormon ve inhalasyon ürünleri, solid onkoloji, likit onkoloji, hayvan sağlığı ürünleri, ilaç aktif maddeleri ile birlikte, ampul, likit ve liyofilize flakon ve BFS teknolojisi ile göz damlaları ve steril enjektabl ürünler için tıbbi ampul ve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *