Okuyucular soruyor: Nondo Ilaç Ne Işe Yarar?

Nondo Nondoflex ne işe yarar?

İçeriğinde yüksek miktarda glukozamin ve msm bulunduran, kemiklerin gelişimi ve eklem ağrılarınızın tedavisine yardımcı olabilecek takviye edici gıda ürünüdür.

Nondo Epimedium ne işe yarar?

Nondo Advanced Epimedium 60 Kapsül Nedir? İçeriğinde yüksek miktarda tribulus ve epimedium bulunduran, cinsel performansınızı arttırmaya ve ereksiyon olmama gibi problemlerin çözümüne destek olabilecek bir takviye edici gıdadır.

Nondo vitamin ne için kullanılır?

Ürün Bilgileri Nondo C Vitamini Sıvı Form 1000 mg C Vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Kapsül kullanımında zorluk yaşayanlar için sıvı form halinde tüketmesi daha kolay ve pratiktir.2-3 Günde bir adet tüketmeniz tavsiye edilir. Bağışıklık sistemini güçlendirir, direnc arttirir.

Nondo Thermo nedir?

Nondo THERMO CLA+L-Carnitine 15 Saşe 2000 mg Cla (Konjuge Linoleik Asit) 1000 mg L-Karnitin, Elma ve Krom gibi kilo vermeye yardımcı olan önemli bileşenlerden formüle edilmiştir. KULLANIMI: Günde 1 Şase 1 bardak suya, meyve suyuna, süt yoğurt veya yemeklerinize karıştırarak kullanbilirsiniz.

Nondo Epimedium ne demek?

Epimedyum 60 farklı türü olan bir bitki türüdür. Keşiş külahı adıyla da bilinen bitki de bu aileye mensuptur. Yapılan araştırmalara göre epimedyumun anavatanı Güney Çin bölgesidir.

Nondo Epimedium eczanede satılıyor mu?

Epimedyumlu macun ilaç değil sadece bitkisel gıda takviyesi olduğundan Sağlık Bakanlığı yerine Tarım ve Orman Bakanlığı izni ile üretilmektedir. Eczanede Sağlık Bakanlığı izniyle üretilen ürünler satıldığından epimedyumlu macun satılmaz. Epimedyumlu macunlar, aktar ve internet siteleri üzerinden satın alınabilir.

You might be interested:  Soru: Ağız Içi Yaralarına Hangi Ilaç Iyi Gelir?

Nondo Epimedium kapsül nasıl kullanılır?

Takviye edici gıda. Kullanım Şekli: Yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 1 defa 1 kapsülün yemeklerle birlikte kullanılması önerilir. Oda sıcaklığında ( 15-30 °C ) muhafaza ediniz.

Nondo vitamin ne demek?

Nondo Vitamin B-Complex 30 Kapsül Nedir? İçeriğinde 7 farklı B vitamini bulunduran, tüm b vitamini ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olabilecek olan takviye edici gıda ürünüdür.

Nondo Glucosamine ne işe yarar?

Eklemler arası sürtünmeyi en aza indirir ve kemiklerin ağrısız bir şekilde hareket etmesini sağlar. Bu sebeple birçok sporcu tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır. Güçlü bir anti-inflamatuar olmasının yanı sıra yaşlanma karşıtı etkisi de vardır. Kırışıklıkları azaltabilir, yaşlılığa bağlı lekeleri engelleyebilir.

Nondo Type 2 Collagen ne işe yarar?

Tip 2 kolajen, eklem ya da kıkırdak sorunlarına bağlı olarak ortaya çıkan cilt problemleri, saç ve tırnak sorunları gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olan bir takviyedir.

Nondo ozon cilt bakım sütü nasıl kullanılır?

Kullanım Şekliİlgli bölgeye uygun miktarda masaj yaparak uygulanır. El yüz kullanımına ve her cilt tipine uygundur.Uyarılar Gözle temastan kaçınınız. Alkol içermez. Yutulması halinde ağıza su alarak çalkalayınız.

Nondo Ester C Nasıl Kullanılır?

Kullanım Şekli: Yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 1 kapsül yemeklerle birlikte tüketilmesi tavsiye edilir.

Nondo ATP 90 nedir?

NONDO ATP 90 (ADENOZIN TRIFOSFAT) Adenozin tifosfat yani ATP tüm canlı hücrelerinde enerji dönüşümlerinde rol alan organik bir bileşiktir. Enterik kaplı tablet halinde hazırlanan formülasyonla mide asidine bağıl etken madde bozunumunu ihtimali ortadan kaldırılarak etki maksimize edilmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *