Okuyucular soruyor: Pharmaton Nasıl Bir Ilaç?

Pharmaton içinde ne var?

Pharmaton ® Essential Daily, 12 Vitamin ve 6 Mineral içeren Takviye Edici Gıdadır. İçeriğinde bulunan C, B6, B12, D vitaminleri ve Folik Asit, Demir, Selenyum, Çinko, Bakır bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Pharmaton ne kadar süre sonra etkisini gösterir?

2-3 gun içinde etkisini gösteriyor.

Pharmaton nedir kimler kullanabilir?

Pharmaton ® 50+ Kapsül, 50 yaş ve üzeri yetişkinlere uygun olarak formülize edilmiş, Omega 3 yağ asitleri içeren günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya destek olan takviye edici gıdadır.

Pharmaton 50 ne işe yarar?

Pharmaton ® 50 +, 50 yaş ve üzeri tüm bireylerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış bir üründür. İçeriğindeki Omega 3 yağ asidleri sayesinde kalbin normal fonksiyonlarına katkıda bulunur*, multivitamin ve mineraller ise, normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.

Pharmaton Vitality içeriği nedir?

Pharmaton ® Vitality kapsül içeriğindeki C, B1, B2, B3, B5, B6, B12 vitaminleri ve Biotin, Demir, Magnezyum, Mangenez, Bakır, Kalsiyum normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. İçeriğindeki B2, B3, B6, B12, C vitaminleri ve Folik Asit, Demir yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Pharmaton eczane fiyatı nedir?

Seçenekler: 30 Kapsül1,90 TL/adet. 60 Kapsül1,90 TL/adet.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Neruda Ilaç Ne Için?

Pharmaton ne zaman alınmalı?

Kullanım şekli her gün, tercihen sabahları ve tok karına olmak üzere 1 adet kapsül şeklindedir. Pharmaton kapsülü 3- 4 aylık bir sürede kullandıktan sonra 1- 2 hafta ara vermeniz tavsiye edilmektedir. 12 yaş altı çocukların doktor tavsiyesi ile kullanmaları uygundur. Yetişkinler için günlük 1 adet tüketim uygundur.

Supradyn de hangi vitaminler var?

Supradyn İçeriği – Vitaminleri

 • C Vitamini: 80 mg.
 • Niasin: 16 mg.
 • E Vitamini: 12 mg.
 • Pantotenik Asit: 6 mg.
 • B6 Vitamini: 1.4 mg.
 • B2 Vitamini: 1.4 mg.
 • B1 Vitamini: 1.1 mg.
 • A Vitamini: 800 mcg.

Enerji veren vitaminler nelerdir?

Enerji Seviyelerini Artıran Vitamin ve Mineraller

 • Magnezyum. Avakado, badem ve ıspanakta yüksek oranda bulunan magnezyumun enerji üzerindeki etkisini araştıran pek çok bilimsel çalışma yapılmıştır.
 • B Vitamini.
 • Riboflamin (B2)
 • Omega 3.

Pharmaton fiyatı ne kadar?

Seçenekler: 30 Kapsül1,90 TL /adet. 60 Kapsül1,90 TL /adet.

Supradyn kaç yaş kullanabilir?

Supradyn All Day 30 tablet, her yaş grubundan yetişkinler, erkek ve kadınların kullanımına uygun olarak üretiliyor.

Farmatom nasıl kullanılır?

Kullanım şekli ve dozu: Hayvanlara genel belirtilen dozlar verilebileceği gibi suyuna katılarakta kullanılabilir. Belirtilen dozlar 4-5 gün süreyle devam ettirilmelidir. Tavuk ve Hindilerde: 1-2 litre Farmatom 1 ton içme suyuna katılarak 5 gün süreyle içirilir.

Pharmaton 50 yaş üstü fiyatı ne kadar?

Seçenekler: 30 Kapsül2,06 TL/adet.

Multivitamin her gün içilir mi?

Sabah ya da akşam içilebilir ama mutlaka tok karnına almak doğrusudur. Dünya Sağlık Örgütü’ne göre Avrupa’da kadınların yüzde 75’i multivitamin kullanıyor. Takviyeleri belirli aralıklarla kullanmanız lazım. 1- Günde beş taneden fazla farklı besin takviyesi kullanmayın.

Pharmaton Woman ne işe yarar?

Pharmaton ® Essential Women, kadınların günlük besin takviyesi ihtiyaçlarını desteklemek üzere geliştirilmiştir. İçeriğinde bulunan Biotin, Selenyum, Çinko normal saçın, cildin, tırnakların korunmasına katkıda bulunur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector