Okuyucular soruyor: Titan Ilaç Nasıl Kullanılır?

Titan böcek ilacı ne işe yarar?

Sinek Sivrisinek benzeri uçkun haşerelerle birlikte özellikle hamamböceği, kalorifer böceği, bit, pire, tahtakurusu, karınca vb yürüyen haşereler üzerinde, güçlü sc formülasyonuyla ani düşürücü etkili yeni kuşak haşere ilacıdır.

Titan solüsyon nasıl kullanılır?

Kullanıma hazır bir üründür, su ile seyreltilmez, Ürünü direkt olarak odalardaki süpürgeliklere yatak ve koltuk altlarına, lavabo altlarına, su giderleri olan yerlere, çamaşır ve bulaşık makinesi alt ve arkalarına, buzdolabı alt ve arkalarına, tezgâhların altına püskürterek uygulanır, Uygulamadan sonra ilaçlanan ortam

Titan süper me ne için kullanılır?

titan super me uçan haşerelerde sinek ilacı, sivrisinek kovucu, karasinek kovucu olarak, yürüyen haşerelerde böcek ilacı, hamam böceği ilacı, pire ilacı, tahtakurusu ilacı ve kene ilacı olarak kullanılabilir.

Zinon böcek ilacı nasıl hazırlanır?

Cevap: merhaba ürünün 250 ml i 5 lt suya karıstırılarak kullanılmaktadır. ilaçlama yapıldıktan sonra evi 6 7 saat kapatmanız orda bulunmamanız gerekmektedir.

Böcek ilacı insana zarar verir mi?

– Firma olarak sprey yani kokusuz böcek ilaçlama servisinde kullandığımız böcek ilaçlarımız insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Sprey ilacımız mikro kapsül teknolojisiyle üretilmiştir. Bu teknoloji ile böcekleri öldüren zehirli etken madde bu kapsüllerin içinde hapsolmuş durumdadır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Ciğer Üşütmesine Hangi Ilaç Iyi Gelir?

Titan Max böcek ilacı nasıl kullanılır?

İlaç mekanınıza ve sorun olan haşereye uygun miktarlarda su ile seyreltilip bir pulverizatör (pompa) vasıtasıyla kullanılmaktadır.

Zinon solüsyon nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli: ZİNON SU BAZLI SOLÜSYON kullanıma hazır bir ilaç olduğu için ön karışım yapmanızı gerektirmez, haşerelerin yürüyüp gezindiği ve görüldükleri yüzeyler üzerine püskürtülür.

Pire için ev ilaçlama nasıl yapılır?

Evdeki pireye doğal çözüm arıyorsanız kolaylıkla hazırlayacağınız sirkeli sudan ya da narenciye solüsyonlarından yardım alabilirsiniz. Bir litre suyun içerisine 1,5 su bardağı sirke ekledikten ya da yarım litre suya bir limonu ekleyip kaynattıktan sonra hazırladığınız karışımı bir fısfısın içine koyabilirsiniz.

Ilaçlama yapılan ev nasıl temizlenir?

Ev ilaçlaçlandıktan sonra nasıl temizlenir? Kokulu ilaçlama yapıldıktan sonra ilaçlanan yer 2-4 saat kapalı tutulur. Daha sonra içeriye girip hiç nefes almadan tüm pencereler açılır. Perdeler tüller tamamen kenarıya çekilir.

Titan Max SC 50 nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli: Yüzey uygulamalarında kullanılmaktadır. Etiket üzerinde yer alan oranlara göre karışım yapıldıktan sonra haşerelerin konacakları veya yürüyecekleri yüzeylerin üzerini iyice kaplayacak şekilde püskürtülerek uygulama gerçekleştirilir.

K Othrine zehirler mi?

K – Othrine SC 50’nin insan ve hayvanlar üzerine herhangi bir zararı veya yan etkisi var mıdır? K – Othrine SC 50 Etikette belirtilen direktiflere göre uygulandığında insan ve hayvanlar için zararlı değildir.

Zinon EW 50 ml nasıl kullanılır?

Haşere türüne göre belirtilen oranlarda karışım yapıldıktan sonra haşerelerin konacakları veya yürüyecekleri yüzeylerin üzerini iyice kaplayacak şekilde püskürtülerek uygulama gerçekleştirilir. Kullanım Şekli: El püskürtücüleri ile yüzey uygulamalarında kullanılmaktadır.

Zinon ne işe yarar?

Zinon Kokulu haşere ilacı; içerisinde bulunan Permethrin sayesinde güçlü öldürücü etki, Tetramethrin ise kısa sürede etkileme özelliği,PBO ile de bağışıklık sistemini çökertici olması sayesinde kesin ve ani sonuç verir. Solvent bazlı,3 etkili aktif madde içermektedir.

You might be interested:  FAQ: Yasmin Ilaç Nasıl Kullanılır?

Zinon emülsiyon ne ise yarar?

ZİNON EMÜLSİYON Solvent bazlı – 3 etkili özel formülasyonu ile ani etkili haşere ilacı. İçeriğinde bulunan Permethrin ile güçlü öldürücü etki, Tetramethrin ile ani düşürücü etki ve PBO ile bağışıklık kazanmış türlerde bağışıklık sistemine direkt etki etmesi ile kesin ve ani sonuç.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *