Okuyucular soruyor: Vem Ilaç Kimin?

Vem ilaç hangi ülkenin?

Vem İlaç ulusal bir firma olup, Türkiye’nin ilaç sanayinde güçlü olmasının öneminin bilinci ile 2011 yılında kendi üretim tesislerinin kurulumu için girişimlerde bulunmuştur.

Vem ilaç ne iş yapar?

2000 yılından itibaren sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olan Vem İlaç; Kardiyoloji, Anestezi, Yoğun Bakım, Solunum ve Enfeksiyon hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Allerji Immünoloji, Pediatri, Nefroloji, Diyaliz, Gastroenteroloji, ürünleri gibi birçok alanda Türkiye genelinde faaliyet göstermekte olup, satış

Vem ilaç ne zaman kuruldu?

VEM İlaç 2000 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden itibaren dünyada en hızlı büyüyen ilaç pazarlarından biri olan Türk ilaç pazarında istikrarlı bir büyüme göstermiştir. Bugün lokal anestezi, kardiyoloji, diyabet, solunum ve enfeksiyon hastalıkları gibi birçok terapötik alanda hizmet vermektedir.

Deva Holding hangi ilaçları üretiyor?

Bu ürünler arasında; likit, semi-solid, solid, sefalosporin, penisilin, hormon ve inhalasyon ürünleri, solid onkoloji, likit onkoloji, hayvan sağlığı ürünleri, ilaç aktif maddeleri ile birlikte, ampul, likit ve liyofilize flakon ve BFS teknolojisi ile göz damlaları ve steril enjektabl ürünler için tıbbi ampul ve

Vedat Demirci kimdir?

Vedat Demirci (3 Temmuz 1932, İstanbul), çocukluk yıllarında gönderildiği Boğaziçi Lisesi’nin ana sınıfında, her yıl verilen müsamerelerde gösterdiği performansla dikkat çekti. Prof. Yerel ve uluslararası çocuk festivalleri düzenledi, TRT Uluslararası Çocuk Şenliği’nin gerçekleşmesine öncülük etti.

Aristo ilaç ne işe yarar?

AERIUS, uyku hali oluşturmayan alerjiye karşı kullanılan bir ilaçtır. Alerjik reaksiyonlar ve alerji belirtilerinin kontrol altına alınmasına yardımcı olur. AERIUS 5 mg film kaplı tabletler, 20 tablet içeren ambalajlarda bulunmaktadır.

You might be interested:  Sık sorulan: Dexday Ilaç Nasıl Kullanılır?

Dormofol nedir?

DORMOFOL nedir ve ne için kullanılır? DORMOFOL, propofol denilen bir ilaç içermektedir. Bu ilaç genel anestezikler olarak adlandırılan bir ilaç grubuna aittir. Genel anestezikler cerrahi müdahalelerin veya diğer işlemlerin yapılabilmesi için bilinçsizlik (uyku) sağlamak için kullanılır.

Polifarma ne üretiyor?

Polifarma İlaç Hakkında Hastane ilaçları ve serum alanında Türkiye’nin en çok tercih edilen markası olan Polifarma İlaç, IV (damar yolu) ilaç ve serum alanında 34 yıllık geçmişe sahip, %100 yerli sermayeli bir ilaç firmasıdır.

Wellcare kimin?

İLKO İlaç, Tüketici Sağlığı alanına bilimsel ve farklı bir soluk getirmek üzere Wellcare markasını yarattı.

Rivotril hap niçin kullanılır?

RİVOTRİL, bebeklerde, çocuklarda ve erişkinlerde epilepsi (Sara) tedavisinde kullanılır. RİVOTRİL hem geçirilen nöbet sayısını hem de geçirilen her nöbetin şiddetini azaltır.

Ayşecik Haas Kimdir?

DEVA Holding’in İcracı Olmayan Yönetim Kurulu Üyesi olan Ayşecik Haas, 1991 senesinde Ankara Özel Yükseliş Koleji’nden mezun olduktan sonra, yüksek lisansını Doğu Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde, ekonomi mastırını Texas Tech Üniversitesi’nde yapmıştır.

Deva Holding satılıyor mu?

Deva Holding A.Ş, üretim faaliyetine son verildiği için atıl hale gelen Topkapı Üretim tesisinin satışına karar verdi. Satılarak nakde çevrilmek istenen tesis 14,1 milyon TL’ye açık attırma usulü ile satılacak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector