Sık sorulan: Gen Ilaç Nasıl Bir Firma?

Gen ilaç sahibi kimdir?

Abidin Gulmus – Founder and Chairman – Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri | LinkedIn.

Gen ilaç halka arz ne zaman?

GEN İlaç halka arz haberi, son günlerde vatandaşların gündemine oturdu. SPK tarafından onaylanmasının ardından GEN İlaç için talep topla süreci 28-29-30 Temmuz 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek.

GEN ILAC ne zaman islem gorecek?

Halka arz edilen Şirket payları 05/08/2021 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 10,75 TL/pay baz fiyat, “GENIL.E” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır.

GEN ILAC ne iş yapar?

Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş., 1998 yılında kurulmuş, ender görülen hastalıkların tedavisinde ve bu hastalıklara bağlı olarak gelişen fonksiyon bozukluklarının giderilmesinde kullanılan ilaçlarıyla Türk ilaç sektöründe yerini almıştır.

Gen ilaç oransal mı?

Türk ilaç sektöründe yerini alan Gen İlaç ‘ın halka arzında sermaye artımı ve ortak satış yolu seçildi. Gen İlaç firması halka arz talebi SPK tarafından onaylanması üzerine gündeme geldi. Bilindiği üzere halka arz, hissedarlara likidite seçeneği sunar, dolayısıyla, yatırımcılar için başlı başına büyük bir fırsattır.

Gen ilaç hisse nasıl alınır?

Ziraat Yatırım müşterileri Gen halka arzı için taleplerini, talep toplama tarihlerinde e-sube ya da Ziraat Bankası internet şubesindeki “ Borsa /Ziraat Yatırım” menüsünden giriş yaparak gerçekleştirebilir, 0 850 22 22 979 ve 44 44 979 nolu telefonlarla Aracılık Hizmetleri Servisi (AHS) üzerinden veya Ziraat Bankası

You might be interested:  Faranjit Hangi Ilaç?

Gen ilaç halka arz kaç TL?

Oyak Yatırım’dan KAP’a yapılan açıklamada, Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri halka arzında 10,75 TL ‘den 68,8 milyon adet hisse satıldığı bildirildi. Halka arzda Norveç Varlık Fonu satışa sunulan payların yüzde 7,3’ü ile 5 milyon adet hisse aldı. Yurtdışı kurumsal yatırımcıya dağıtım oranı yüzde 25,4’ü buldu.

Gen ilaç hisse kodu nedir?

Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da 10,75 TL’den ‘GENIL’ kodu ile işlem gören Gen İlaç hissesi, 11 liranın üzerine çıktı. Gen İlaç ‘ın başvurusu onaylanmış ve talep toplama süreci 28-29-30 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşmişti. Gen İlaç halka arzında sermaye artışı ve ortak satış yöntemleri birlikte kullanıldı.

Gesan hisse ne zaman işlem görecek?

Halka arz edilen Şirket payları 19/08/2021 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 17,00 TL/pay baz fiyat, ” GESAN.E” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *