Sık sorulan: Mylan Ilaç Ne Için Kullanılır?

Mylan Ne ilacı?

Mylan Türkiye halihazırda Ağrı, Enflamasyon, Alerji ve Dermatoloji alanları başta olmak olmak üzere spesifik bir ürün portföyü’ne sahiptir ve Mylan ‘ın portföyünde mevcut en kaliteli jenerik ilaçları da Türkiye Sağlık Sistemi’ne ek ekonomik destek sağlayabilecek şekilde getirmeye hazırlanmaktadır.

Mylan ilaç hangi ülkenin?

İsrailli ilaç şirketi Teva, ABD merkezli ilaç firması Mylan ‘ı almak için 40.1 milyar dolar teklif etti.

Meda Pharma kimin?

Grubun ana şirketi olan Meda AB’nin merkezi İsveç’te, Stockholm’ün yakınında bulunan Solna şehrindedir. Hisseleri NASDAQ OMX Nordic Exchange borsasında işlem gören Meda 2,2 Milyar TL’lik 2010 yılı satışları ile dünyanın en büyük 50. ilaç firmasıdır.

Viatris hangi ülkenin?

Pfizer’in Upjohn divizyonu Türkiye’de Pfizer İlaçları Ltd. Şti. ismiyle faaliyet göstermektedir. Viatris Inc. (NASDAQ: VTRS), tüm dünyada insanların hayatlarının her döneminde daha sağlıklı yaşamalarını sağlamak için konumlandırılan yeni bir tür sağlık şirketidir.

Pfizer nasıl bir şirket?

Pfizer, dünyanın önde gelen ilaç şirketlerinden biridir. Alman asıllı bilim insanları Charles Pfizer ve Charles Erhart adlı kuzenler tarafından 1849 yılında New York’ta kurulmuş olup; hâlâ etkinliğini sürdürmektedir. Türkiye’deki faaliyetlerine 1957’de başlamıştır.

Pfizer üretim tesisleri nerede?

Pfizer ‘in Cambridge tesisine ek olarak, Massachusetts, Pfizer ‘in Andover’daki araştırma ve üretim tesisine ev sahipliği yapmaktadır ve ayrıca New York, San Diego ve San Francisco şehirlerinde bulunan Pfizer Tedavi İnovasyon Merkezleri’nin (CTI) ana merkezidir.

Pfizer ilaç ne işe yarar?

Pfizer, Alzheimer, onkoloji, ağrı, nöroloji, diyabet ve inflamasyon gibi önemli tedavi alanlarında hastalara yeni çözümler sunacak güçlü Ar-Ge projeleri ile Araştırma-Geliştirme çalışmalarına her yıl 7 milyar dolar yatırım yapmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *