Sık sorulan: Neutec Ilaç Sahibi Kim?

Neutec sahibi kim?

Türk ilaç devi NEUTEC İlaç ‘ın Yönetim Kurulu Başkanı olan Mahmut Bilgiç, 1992 yılında kurduğu Neutec İlaç ‘ı uluslararası alanda faaliyet gösteren bir Türk markasına dönüştürdü.

Mahmut Bilgiç kimdir?

Mahmut Nedim Bilgiç, (d. 1943, Adıyaman) Türk siyasetçidir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi tarih bölümü mezunudur.

Neutec ilaç kimdir?

Neutec; hastalıkları önlemek için yeni yöntemler geliştirmeyi, insan sağlığını korumayı ve yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen, son teknolojideki üretim tesisleriyle farklı ve yüksek kalitedeki jenerik ve yenilikçi ilaçları başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya sunan Türk sermayeli şirketler grubudur.

Neutec ne zaman kuruldu?

Peki, Neutec ne zaman kuruldu? Detaylar haberimizde Neutec; 1992 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, sektördeki faaliyetlerine bitmiş ürün ithalatçısı olarak başlamıştır.

Neutec ilaç Genel Müdürü Kimdir?

Mustafa Hulusi Sarıcaoğlu – General Manager – Neutec Grup | LinkedIn.

Nuvomed hangi ülkenin?

2010 yılında temelleri atılan ve Türk İlaç sektöründe öncü firmalar içerisinde yer alan Nuvomed, edinmiş olduğu tecrübeleri daima ileri götürme ilkesi ile yola çıkmıştır.

Istün hangi vakıf?

Bilgiç Vakfı önderliğinde, sağlık sektöründe 30 yılı aşkın süredir edinilen deneyim ve akademik-sanayi iş birliklerinin sağladığı avantaj ve bilgi birikimi ile kurulan İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi; kuruluşunun ikinci yılında Tıp, Diş Hekimliği ve Eczacılık Fakültelerinin İngilizce programları ile

Neutec ilaç nasıl bir firma?

Neutec Grup; Ürünleri ve hizmetleri hakkında şeffaf ve dürüst, Çalışmaları sırasında birlikte olduğu insanlara karşı güven veren, Toplumsal sorumluluğunun bilincinde, yasalara saygılı, Çalışma alanındaki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelere aktif katkılarla yön veren bir firmadır. Bulunduğu pazarlarda söz

You might be interested:  Takıntı Nasıl Tedavi Edilir?

Neutec ne iş yapar?

Neutec; 1992 yılından itibaren hastalıkları önlemek için yeni yöntemler geliştirmeyi, insan sağlığını korumayı ve yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen, son teknolojideki üretim tesisleriyle farklı ve yüksek kalitedeki jenerik ve yenilikçi ilaçları başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya sunan Türk sermayeli şirketler

Favimol 200 mg ne ilacı?

FAVİMOL yalnızca yeni veya yeniden ortaya çıkan influenza tipi virüslerin neden olduğu enfeksiyonlarda, diğer influenza virüs enfeksiyonlarına karşı kullanılan ilaçların yetersiz veya etkisiz kaldığı durumlarda kullanılır.

Favicovir nedir?

FAVİCOVİR, yeni veya yeniden ortaya çıkan grip (influenza) tedavisinde kullanılır (grip tedavisinde kullanılan diğer ilaçların etkili olmadığı veya yetersiz olduğu olgularla sınırlıdır). FAVİCOVİR ‘in etkin maddesi Favipiravir’dir. FAVİCOVİR, virüs üzerinde RNA polimerazı inhibe ederek etkisini gösterir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector