Sık sorulan: Pharmaton Ilaç Ne Işe Yarar?

Pharmaton kaç günde etki eder?

Yapılan çalışmamızda, ortalama 4 haftalık bir sürede etkisinin görülmesi beklenmektedir, ancak elbette kişiden kişiye bu etki süresi değişebilmektedir.

Pharmaton plus ne işe yarar?

Pharmaton ® 50+, vücudun ihtiyacı olan multivitaminler ve mineraller ile normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Omega 3 yağ asitleri içerikleri olan EPA ve DHA kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. Bu içerikler, kalbin normal fonksiyonlarına katkıda bulunur.

Pharmaton içinde ne var?

Pharmaton ® Essential Daily, 12 Vitamin ve 6 Mineral içeren Takviye Edici Gıdadır. İçeriğinde bulunan C, B6, B12, D vitaminleri ve Folik Asit, Demir, Selenyum, Çinko, Bakır bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Pharmaton Woman ne işe yarar?

Pharmaton ® Essential Women, kadınların günlük besin takviyesi ihtiyaçlarını desteklemek üzere geliştirilmiştir. İçeriğinde bulunan Biotin, Selenyum, Çinko normal saçın, cildin, tırnakların korunmasına katkıda bulunur.

Pharmaton kimin markası?

Dünya çapında faaliyet gösteren Boehringer Ingelheim firmasının ürettiği Pharmaton 30 kapsül multivitamin, içerdiği vitamin ve minerallerin yanı sıra her kapsül için standardize edilmiş Ginseng G115 desteğiyle, fiziksel performans azlığından ve vitamin yetersizliğinden yakınan, sınavlarda, çalışma hayatında

Enerji veren vitaminler nelerdir?

Enerji Seviyelerini Artıran Vitamin ve Mineraller

  • Magnezyum. Avakado, badem ve ıspanakta yüksek oranda bulunan magnezyumun enerji üzerindeki etkisini araştıran pek çok bilimsel çalışma yapılmıştır.
  • B Vitamini.
  • Riboflamin (B2)
  • Omega 3.
You might be interested:  Soru: Adet Kanını Hangi Ilaç Keser?

Pharmaton zararları nedir?

Pharmaton kullanmaya ilk defa başlıyorsanız baş ağrısı, mide ağrısı, baş dönmesi ya da aşırı terleme gibi yan etkilerle karşılaşabilirsiniz. Pharmaton tüketiminden sonra herhangi bir alerjik reaksiyon ile karşılaşıyorsanız mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

Pharmaton erkeklere özel ne işe yarar?

Pharmaton ® Essential Men, erkeklerin günlük besin takviyesi ihtiyaçlarını desteklemek üzere geliştirilmiştir. İçeriğinde bulunan D vitamini ve Magnezyum normal kas fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur.

Pharmaton 50 Plus kaç lira?

Seçenekler: 30 Kapsül2,10 TL/adet. 60 Kapsül2,10 TL/adet.

Pharmaton Vitality içeriği nedir?

Pharmaton ® Vitality kapsül içeriğindeki C, B1, B2, B3, B5, B6, B12 vitaminleri ve Biotin, Demir, Magnezyum, Mangenez, Bakır, Kalsiyum normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. İçeriğindeki B2, B3, B6, B12, C vitaminleri ve Folik Asit, Demir yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Pharmaton eczane fiyatı nedir?

Seçenekler: 30 Kapsül1,90 TL/adet. 60 Kapsül1,90 TL/adet.

Farmatom nasıl kullanılır?

Kullanım şekli ve dozu: Hayvanlara genel belirtilen dozlar verilebileceği gibi suyuna katılarakta kullanılabilir. Belirtilen dozlar 4-5 gün süreyle devam ettirilmelidir. Tavuk ve Hindilerde: 1-2 litre Farmatom 1 ton içme suyuna katılarak 5 gün süreyle içirilir.

Solgar Female Multiple nasıl kullanılır?

Female Multiple

  1. Kullanım Önerisi. Günde 1 tablet, tercihen yemeklerden sonra.
  2. Bilgi. Şeker içermez. Maya, buğday, gluten ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Yapay aroma ve koruyucular kullanılmamıştır.
  3. Ambalaj. 60’lık cam şişede.
  4. Ürün Formu. Tablet.
  5. Tavsiye Edilen Satış Fiyatı 60 Tablet: 203.50 TL.

Pharmaton Essential Daily ne işe yarar?

Günde 1 Pharmaton ®. İçeriğindeki C, B3, B5, B6, B12, B1, B2 vitaminleri ve Biotin, Magnezyum, Demir, Mangenez, Bakır normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. İçeriğinde bulunan C, B6, B12, D vitaminleri ve Folik Asit, Demir, Selenyum, Çinko, Bakır bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Göz Ağrısına Hangi Ilaç Iyi Gelir?

Supradyn vitamin hapı kilo aldırır mı?

Vitamin ve mineral desteği olan Supradyn kilo aldıran bir ilaç değildir. Sadece vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerali karşılamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *