Sık sorulan: Recordati Ilaç Krem Ne Işe Yarar?

GYNO Lomexin krem nereye sürülür?

GYNO – LOMEXIN ® %2 Vajinal Krem Vajinaya sürülerek uygulanır.

Yeni Recordati nasıl bir firma?

Recordati, merkezi İtalya’da olan, Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de operasyonları bulunan, Orta ve Doğu Avrupa’nın yeni pazarlarında büyüyen Avrupalı bir ilaç grubudur. Recordati, araştırma ve geliştirme yatırımlarını, kardiyovasküler ve üroloji alanlarında ve nadir hastalıkların tedavisinde yapmaktadır.

GYNO Lomexin nedir ne işe yarar?

GYNO – LOMEXIN ® belirli cins mantarların büyümesini engeller. Özellikle vajinal pamukçuğa neden olan Candida albicans’a karşı etkilidir. GYNO – LOMEXIN ® ovüller yalnızca vajinaya uygulanmak içindir.

GYNO FEM fitil ne işe yarar?

GYNO – FEM ® nedir ve ne için kullanılır? GYNO – FEM ®, antifungal bir ajan olan fentikonazol nitrat aktif maddesini içerir. GYNO – FEM ® belirli cins mantarların büyümesini engeller. Özellikle vajinal pamukçuğa neden olan Candida albicans’a karşı etkilidir.

Zalain krem nerede kullanılır?

ZALAIN derideki hastalıklı bölgeye sürülerek (topikal olarak) uygulanır.

Ketoral krem nerede kullanılır?

Genital bölgelerde, memelerin altında, koltuk altı bölgesinde meydana gelen kabuklanma gibi sorunları önler, bu sorunların söz konusu olması halinde giderilmesine yardımcı olur. Pullanma belirtilerinin tedavi edilmesini sağlar.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Diş Eti Şişmesine Hangi Ilaç Iyi Gelir?

Ismail yormaz kimdir?

Ağustos 2009 tarihinden bu yana Recordati Grup’a ait olan Recordati İlaç Türkiye’nin Genel Müdürü olan İsmail Yormaz, 15 Eylül 2014 tarihinden beri Recordati Grup Başkan Yardımcısı ve Güney Doğu Bölgesi Bölge Direktörlüğü görevini yürütmektedir. Bekâr ve 1 kız çocuğu babasıdır.

Recordati ilaç kime ait?

Recordati 1926 yılında Giovanni Recordati tarafından kurulmuş bir aile firması. Aynı zamanda İtalyan borsasına kote. Çoğunluk hisseleri ise aile adına bir başka kuruluşun elinde. Yönetim kurulu başkanımız, Giovanni Recordati ‘nin torunu olan Alberto Recordati.

Procto-Glyvenol krem nedir ne işe yarar?

PROCTO – GLYVENOL, Iç ve dış hemoroidlerin (anal/rektal bölgede ağrı, kaşıntı ve acıya neden olan damar şişliği) tedavisinde kullanılır.

Vajinal fitil nasıl kullanılır?

Fitili kullanmak için doktorunuzun tavsiye ettiği kadar dozu vajina ağzından içeri doğru itmeniz yeterlidir. İşlemin daha rahat bir şekilde gerçekleşmesi için fitili uygularken sırt üstü uzanabilir ve dilerseniz kalçanızın altına yastık koyarak fitilin geçişini hızlandırabilirsiniz.

Adet iken vajinal fitil kullanılır mı?

Sevgili okuyucum, adet sırasında vajinal fitil kullanımına ara veriyoruz. Çünkü yoğun günlerdeki adetinizle birlikte fitil geri gelebilir ya da emilimi azalabilir.

Vajinal pamukçuk nedir?

Pamukçuk – Candida albicans: Mantar türünün neden olduğu maya enfeksiyonudur. Vajina ve ağız gibi vücudun nemli bölgelerinde görülür. Vajinal akıntı tümöral bir oluşum nedeni ile de olabilir. Akıntının karakteri sümüksü kıvamda ve bol miktarda, üzerinde ince çizgiler halinde kan bulunan yapıdadır.

Vajinal fitil vücuttan nasıl atılır?

Vücudun sıcaklığı dışa doğru eriyince, ilaç yavaş yavaş içeride serbest kalır. Fitillerin; rektuma, vajinaya veya üretra adı verilen mesane boşaltma kanalına sokulduğu türleri vardır. Fitiller bazen onların içine konduğu bölgeyi tedavi ederken, bazen de ilaç kandan emilir ve vücudun diğer bölgelerine gider.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Ilaç Zehirlenmesinde Evde Ne Yapılmalı?

Motiflor fitil ne için kullanılır?

Motiflor Gyno Vajinal Supozituar istenmeyen mikroorganizmaların çoğalmasını önlemede etkilidir.

Zalain fitil ne zaman kullanılır?

3. ZALAIN nasıl kullanılır? Uygun kullanım ve doz/uygulama sıklığı için talimatlar: ZALAIN tek doz halinde, gece yatmadan önce, tercihen yatar pozisyonda hazne (vajina) içine derin olarak uygulayın. Şikayetler devam ettiği takdirde, ikinci bir vajinal supozituvar tekrar uygulanmalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector