Sık sorulan: Vem Ilaç Sahibi Kim?

Vem ilaç hangi ülkenin?

Vem İlaç ulusal bir firma olup, Türkiye’nin ilaç sanayinde güçlü olmasının öneminin bilinci ile 2011 yılında kendi üretim tesislerinin kurulumu için girişimlerde bulunmuştur.

Vem ilaç nasıl bir firma?

2000 yılından beri sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olan Vem İlaç; Nefroloji, Göğüs Hastalıkları, Gastroenteroloji, Pediatri, Üroloji, Dermatoloji, Oftalmoloji, Onkoloji, Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahi, Yoğun Bakım, Anestezi gibi birçok farklı tedavi alanında kullanılan ürünleri Türk tıbbının hizmetine

Vem ilaç ne zaman kuruldu?

VEM İlaç 2000 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden itibaren dünyada en hızlı büyüyen ilaç pazarlarından biri olan Türk ilaç pazarında istikrarlı bir büyüme göstermiştir. Bugün lokal anestezi, kardiyoloji, diyabet, solunum ve enfeksiyon hastalıkları gibi birçok terapötik alanda hizmet vermektedir.

Vem ilaç ne işe yarar?

2000 yılından itibaren sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olan Vem İlaç; Kardiyoloji, Anestezi, Yoğun Bakım, Solunum ve Enfeksiyon hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Allerji Immünoloji, Pediatri, Nefroloji, Diyaliz, Gastroenteroloji, ürünleri gibi birçok alanda Türkiye genelinde faaliyet göstermekte olup, satış

Deva Holding hangi ilaçları üretiyor?

Bu ürünler arasında; likit, semi-solid, solid, sefalosporin, penisilin, hormon ve inhalasyon ürünleri, solid onkoloji, likit onkoloji, hayvan sağlığı ürünleri, ilaç aktif maddeleri ile birlikte, ampul, likit ve liyofilize flakon ve BFS teknolojisi ile göz damlaları ve steril enjektabl ürünler için tıbbi ampul ve

Vedat Demirci kimdir?

Vedat Demirci (3 Temmuz 1932, İstanbul), çocukluk yıllarında gönderildiği Boğaziçi Lisesi’nin ana sınıfında, her yıl verilen müsamerelerde gösterdiği performansla dikkat çekti. Prof. Yerel ve uluslararası çocuk festivalleri düzenledi, TRT Uluslararası Çocuk Şenliği’nin gerçekleşmesine öncülük etti.

You might be interested:  FAQ: Bu Ilaç Ne Işe Yarar?

Dormofol nedir?

DORMOFOL nedir ve ne için kullanılır? DORMOFOL, propofol denilen bir ilaç içermektedir. Bu ilaç genel anestezikler olarak adlandırılan bir ilaç grubuna aittir. Genel anestezikler cerrahi müdahalelerin veya diğer işlemlerin yapılabilmesi için bilinçsizlik (uyku) sağlamak için kullanılır.

Wellcare kimin?

İLKO İlaç, Tüketici Sağlığı alanına bilimsel ve farklı bir soluk getirmek üzere Wellcare markasını yarattı.

Polifarma ne üretiyor?

Polifarma İlaç Hakkında Hastane ilaçları ve serum alanında Türkiye’nin en çok tercih edilen markası olan Polifarma İlaç, IV (damar yolu) ilaç ve serum alanında 34 yıllık geçmişe sahip, %100 yerli sermayeli bir ilaç firmasıdır.

Aristo ilaç ne işe yarar?

AERIUS, uyku hali oluşturmayan alerjiye karşı kullanılan bir ilaçtır. Alerjik reaksiyonlar ve alerji belirtilerinin kontrol altına alınmasına yardımcı olur. AERIUS 5 mg film kaplı tabletler, 20 tablet içeren ambalajlarda bulunmaktadır.

Arven Ne ilacı?

“%100 Türk sermayeli bir İlaç firması olan Arven İlaç, uzun soluklu bir Ar-Ge çalışmasının sonucu olarak geliştirdiği ilk Türk patentli Kuru Toz İnhaler cihazı “Sanohaler®” ile ülkemiz ve Türk İlaç Sanayi açısından çok önemli ve gurur verici başarıya imza atmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *