Solgar Calcium Magnesium With Vitamin D3 Ne Işe Yarar?

Kalsiyum Magnezyum Çinko ve D3 vitamininin bir arada bulunması bu minerallerin dengeli alınmasını sağlar. Mineraller kemik korunması ve yapımında hayati önem taşırlar. Kalsiyum kemiklerde en bol bulunan mineraldir. Magnezyum kemikler için çok önemli bir mikro besindir ve kemiklerde kalsiyumun düzgün dağılmasını sağlar.

What is magnesium and vitamin D?

Magnesium helps to regulate calcium transport and stimulates the secretion of calcitonin, a hormone that aids in the influx of calcium into bone.* Vitamin D is required to promote calcium absorption, which helps to maintain healthy bones and teeth.* Vitamin D also supports a healthy immune system.*

Why choose Solgar®?

For over 70 years Solgar® has been committed to quality, health, and well-being. Our ongoing mission is to create the finest nutritional supplements in small batches, made possible through tireless research, using only the finest raw materials. When it comes to quality, Solgar® is The Gold Standard.

You might be interested:  Fındıkta Hangi Vitamin Var?

What are the benefits of calcium and magnesium?

Calcium provides the building blocks that help keep bones and teeth strong and healthy.* It also supports the health of the musculoskeletal and nervous systems.* Magnesium helps to regulate calcium transport and stimulates the secretion of calcitonin, a hormone that aids in the influx of calcium into bone.*

Why do I need to take a vitamin D3 supplement?

Vitamin D is required to promote calcium absorption, which helps to maintain healthy bones and teeth.* Vitamin D also supports a healthy immune system.* This formulation provides Vitamin D3 for daily supplementation.

Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3 ne ise yarar?

Normal enerji oluşum metabolizmasına, kas fonksiyonuna Sindirim enzimlerinin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Hücre bölünmesinde ve özelleşmesi sürecinde görevi vardır. Normal kemiklerin korunması için gereklidir. Normal dişlerin korunması için gereklidir.

Solgar Calcium Magnesium with Vitamin D3 nasıl kullanılır?

Kullanım Önerisi :

  1. Günde 2 tablet, tercihen yemek zamanı.
  2. Şeker, tuz ve nişasta içermez. Maya, gluten, buğday, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel.
  3. Her tablette;
  4. Kalsiyum.

Solgar kalsiyum ne işe yarar?

Kalsiyumun ve fosforun normal emilimine/kullanımına, Normal kan kalsiyum düzeyine, Normal kemiklerin, kas fonksiyonunun ve dişlerin korunmasına, Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Solgar Calcium Magnesium Plus Zinc ne ise yarar?

Solgar Calcium Magnesium Plus Zinc özellikleri ile ihtiyaç duyulan bileşenleri sunuyor. Solgar Calcium Magnesium Plus Zinc 100 tablet ne işe yarar sorusuna vücutta sistem dengeleyici görevi üstlenir yanıtı veriliyor. Solgar Calcium Magnesium Plus Zinc içeriğinde kalsiyum, magnezyum ve çinko yer alıyor.

Calcıum Cıtrate Vitamin D3 nasıl kullanılır?

  1. Kullanım Önerisi: Günde 4 tablet, tercihen yemeklerden sonra.
  2. Bilgi: Şeker, tuz, nişasta içermez. Gluten, maya, buğday, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez.
  3. Ürün Formu: Tablet.
  4. İçindekiler: Her 4 tablette;Kalsiyum (sitrat)1000 mg Vitamin D3(15 mcg) 600 IU.
You might be interested:  Cranberry With Vitamin C Dinamis Ne Işe Yarar?

Solgar magnezyum sitrat ne işe yarar?

Magnezyum sitrat, tuz ve sitrik asit kombinasyonuyla yapılan bir magnezyum preparatıdır. Magnezyum sitrat, ince bağırsakta su ve sıvıları arttırma kabiliyeti sayesinde kabızlığı gidermek ve bağırsakları temizlemek için etkili bir şekilde çalışır.

Solgar magnezyum nasıl kullanılır?

Kullanım önerisi: Günde 1 tablet yemeklerle birlikte kullanılır. Gıda takviyesidir. Maya, gluten, buğday, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenler içermez. Koku düzeltici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamıştır.

Vitamin D3 Solgar nasıl kullanılır?

Günde 1 softjel, tercihen yemek zamanı. 1 şişe 100 softjel içerir. » Koruyucu, renklendirici, yapay aroma ve tatlandırıcı kullanılmamıştır. » Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez.

Kalsiyum yemekten önce mi sonra mı?

Kalsiyum takviyeleri yemek yerken ya da yemekten sonra tok karnına kullanılabilir. Sindirim enzimleri kalsiyumun sindirilmesine destek olacaktır. Kalsiyum takviyeleri genellikle kapsül ve tablet formda olduğu için su ile tüketilmesi tavsiye edilir.

Solgar Calcium 600 ne işe yarar?

Normal kemiklerin ve dişlerin korunmasına katkıda bulunan D vitamini içeriğine sahip kalsiyum ile desteklenmiş besin takviyesidir.

Solgar magnezyum ne ise yarar?

Magnezyum ve Vitamin B6

Magnezyum ile B6 vitamini içeren sinerjik etkili takviyedir. “Magnezyum normal kas fonksiyonuna, elektrolit dengesine, normal enerji oluşum metabolizmasına ve yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.”

Solgar Vitamin ne işe yarar?

‌‌Solgar tüm ürünleri, B12, resveratrol,PQQ ve CoQ10 gibi bileşikler, hücrelerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi üreten küçük yapıları beslemeye yardımcı olabilir.

Calcium Magnesium Zinc ne zaman kullanılır?

Kullanım Önerisi :

Günde 1 tablet, tercihen yemeklerden sonra.

Solgar Zinc ne işe yarar?

Normal protein sentezine, Normal görme yetisinin, kemiklerin, saçın, tırnakların ve cildin korunmasına, Çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

You might be interested:  Tırnağın Ete Batması Nasıl Tedavi Edilir?

Solgar Calcium Magnesium Plus Zinc 100 tablet nasıl kullanılır?

Kullanım Önerisi

Yetişkinler için, tercihen yemek zamanı, günde bir (1) tablet. Bol su ile alınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector