Soru: Imicarp Ilaç Ne Ise Yarar?

Imocel ne için kullanılır?

KULLANILMA YERLERİ/ ENDİKASYONLARI: İmocel Enjeksiyonluk Çözelti, Sığırlarda; Babesiosis ve Anaplasmosis hastalıklarının tedavi ve korunmasında, Atlarda; Babesiosis hastalığının tedavi ve korunmasında, Koyunlarda; Babesiosis hastalığının tedavisinde kullanılır.

Badeljin ne işe yarar?

Badeljin Enjeksiyonluk Çözelti, sığır at ve köpeklerde analjezik, antipiretik, spazmolitik ve antiromatizmal etkileri amacıyla; kas ve eklem romatizmaları, akut ve kronik artritisler, tendinitisler, tendovaginitislerde, miyozitis, nevritis ve nevralji durumlarında, doğum sancıları ve özellikle doğum anında uterus

Unofen ne için kullanılır?

UNOFEN Enjeksiyonluk Çözelti, beher ml’de 300 mg tilmikosine eşdeğer tilmikosin fosfat içeren berrak sarı ile amber rengi arasında, keskin karakterisitik kokulu, steril bir çözeltidir. Sığır ve koyunlarda duyarlı bakterilerden ileri gelen solunum yolu hastalıklarının tedavisinde kullanılır.

Imozan nedir?

Sığırlarda; Babesiozis ve Anaplazmozis tedavi ve korunmasında, Koyunlarda; Babesiozis tedavisinde, Tek tırnaklılar ve köpeklerde; Babesiozis tedavisi ile korunmasında kullanılır. Ticari Takdim Şekli: Karton kutu içerisinde 20 ml, 50 ml ve 100 ml’lik amber renkli cam şişelerde satışa sunulmaktadır.

Oksipirimavet la ne işe yarar?

Oksipirimavet LA Enjeksiyonluk Çözelti’nin geniş bir antibakteriyel alanı olup; sığır ve koyunlarda oksitetrasikli- ne duyarlı bakteriler tarafından meydana getirilen aşağıdaki enfeksiyonların tedavisinde kullanılır Sığırlarda; Mannheimia haemolytica veya Pasteurella multocida’nın neden olduğu Pasteurollosis ve solunum

Hayvanlara ağrı kesici verilir mi?

Çocuklara verilen parasetamolleri yani ağrı kesici ateş düşürücüleri evcil hayvanınıza kesinlikle vermemelisiniz. Bu verilen parasetamol zehirlenmeye yol açacaktır. İnsanlar için etkili ve hızlı etki gösteren hatta çocuklarda bile güvenle kullanılan parasetamol hayvanlarda kullanıldığında zehirlenme yaratır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Reflor Ilaç Nasıl Kullanılır?

Vetimisin hayvan ilacı ne işe yarar?

Vetimisin Kullanım Amacı bakterileri tarafından meydana getirilen sindirim sistemi enfeksiyonlarında ilacın etken maddelerine duyarlı bakterilerin sebep olduğu enfeksiyonların tedavisinde kullanılır.

Bupartek ne için kullanılır?

Bupartek Enjeksiyonluk Çözelti; sığırlarda Theileria annulata, T. parva, T. mutans ve T. sergenti’den ileri gelen theileriosisin tüm formlarının tedavisinde kullanılır. Bupartek Enjeksiyonluk Çözelti, hastalığın kuluçka döneminde ve klinik belirtiler görüldükten sonra uygulanabilir.

Levamis 10 ne için kullanılır?

Bileşimi: Her ml’si 100 mg Levamizol’e eşdeğer Levamizol HCl içerir. Kullanım Sahası: Sığır ve koyunlarda; mide-bağırsak ve akciğer kıl kurtları mücadelesinde kullanılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector