Soru: Nondo X Ilaç Ne Işe Yarar?

Nondo x 60 kapsül ne işe yarar?

Bitki özleri ve L-Arginin içeren özel bir formül. Caltrop, ginseng, saw palmetto ve maca gibi bitkisel özler içeren erkekler için güçlendirilmiştir. Selenyum düzenli meni üretmeye yardımcı olur. Selenyum, bağışıklık sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olur.

Nondo Epimedium ne işe yarar?

Nondo Advanced Epimedium 60 Kapsül Nedir? İçeriğinde yüksek miktarda tribulus ve epimedium bulunduran, cinsel performansınızı arttırmaya ve ereksiyon olmama gibi problemlerin çözümüne destek olabilecek bir takviye edici gıdadır.

Nondo valeriana nedir?

Nondo markasının içeriğinde yüksek miktarda Valerian ve passiflora bulunan,Uykudan 2 saat önce alarak uyku probleminizin çözümüne yardımcı olabilecek olan takviye edici gıda ürünüdür.

Nondo beta glukan nedir?

1,3 – 1,6 Beta – Glukan ile birlikte siyah tohum, Afrika sardunyası ve zencefil kökü içeren özel bir formül içerir. İnsan vücudu için önemli olan C vitamini de formülasyona dahil edilir. C vitamini bağışıklık sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olur.

Nondo Glucosamine ne işe yarar?

Eklemler arası sürtünmeyi en aza indirir ve kemiklerin ağrısız bir şekilde hareket etmesini sağlar. Bu sebeple birçok sporcu tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır. Güçlü bir anti-inflamatuar olmasının yanı sıra yaşlanma karşıtı etkisi de vardır. Kırışıklıkları azaltabilir, yaşlılığa bağlı lekeleri engelleyebilir.

Nondo Nondoflex ne işe yarar?

İçeriğinde yüksek miktarda glukozamin ve msm bulunduran, kemiklerin gelişimi ve eklem ağrılarınızın tedavisine yardımcı olabilecek takviye edici gıda ürünüdür.

You might be interested:  FAQ: Antineoplastik Ilaç Ne Demek?

Nondo Epimedium ne demek?

Epimedyum 60 farklı türü olan bir bitki türüdür. Keşiş külahı adıyla da bilinen bitki de bu aileye mensuptur. Yapılan araştırmalara göre epimedyumun anavatanı Güney Çin bölgesidir.

Nondo Epimedium eczanede satılıyor mu?

Epimedyumlu macun ilaç değil sadece bitkisel gıda takviyesi olduğundan Sağlık Bakanlığı yerine Tarım ve Orman Bakanlığı izni ile üretilmektedir. Eczanede Sağlık Bakanlığı izniyle üretilen ürünler satıldığından epimedyumlu macun satılmaz. Epimedyumlu macunlar, aktar ve internet siteleri üzerinden satın alınabilir.

Nondo Epimedium kapsül nasıl kullanılır?

Takviye edici gıda. Kullanım Şekli: Yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 1 defa 1 kapsülün yemeklerle birlikte kullanılması önerilir. Oda sıcaklığında ( 15-30 °C ) muhafaza ediniz.

Beta glukan kimler kullanamaz?

Beta – glukan, ilaç değil % 100 doğal bir maddeden üretilen beslenme desteği bağışıklık güçlendiricidir. Kimler Beta – glukan kullanabilir? 1 yaşından itibaren her yaş grubunda güvenle kullanılmaktadır, bugüne kadar bildirilmiş bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Beta glukan ne zaman alınmalı?

Eczacıbaşı Imutor Beta Glukan 100 Mg 30 Kapsül Tercihen kahvaltıdan sonra alınmalıdır. Günde 2 kere kullanılacaksa diğer kullanım öğlen yemeğinden sonra yapılmalıdır.

MDC beta glukan ne işe yarar?

Beta Glukan Faydaları Kolesterol seviyelerinin düşmesine yardımcı olur. Kalp sağlığını artmasına yardımcı olur. Kan şekeri seviyelerinin düzenlenmesine yardımcı olur. Bağışıklık sisteminin uyarılmasına yardımcı olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *