Valerian Ilaç Ne Işe Yarar?

Valerian kapsül nasıl kullanılır?

Valerian Root Extract

 1. Kullanım Önerisi. Günde 1-3 kapsül, yatmadan bir süre önce alınmalıdır.
 2. Bilgi. Şeker ve tuz içermez. Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez.
 3. Ambalaj. 60’lık cam şişede.
 4. Ürün Formu. Bitkisel kapsül.
 5. Tavsiye Edilen Satış Fiyatı 60 Bitkisel kapsül: 117.90 TL.

Kedi otunun zararları nelerdir?

Kedi otu tüketiminin olası yan etkileri şunlardır:

 • baş ağrısı,
 • baş dönmesi,
 • mide bulantısı,
 • huzursuzluk.

Valerian Root ne demek?

Valerian (Kedi Otu) Kediotu, sinir sistemini strese karşı teskin edici aracı madde olarak uzun bir geçmişten beri kullanılan bir üründür.

C Esta passiflora ne işe yarar?

Rahatlatıcı etkisi ile tanınan passiflora (çarkıfelek) bitkisi uykusuzluk, stres, adet görme ve menapoz dönemindeki ruhsal sıkıntı ve gerginlik gibi şikayetleri olan kişiler tarafından kullanılır.

Kedi otu kapsülü nasıl kullanılır?

KEDİOTU KÖKÜ KAPSÜLÜ KULLANIM ÖNERİSİ 11 yaş üstü yetişkinler için günde 1 defa 2 kapsül tercihen yemeklerden önce veya sonra alınması tavsiye edilmektedir. Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiçbir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir.

Passif Mood kapsül nasıl kullanılır?

Günlük yaşantıdaki strese olan toleransı arttırmaya yardımcı olur. Gece kullanıldığında uykuya geçişi rahatlaştırmaya ve kolaylaştırmaya yardımcı olur. Ürün Uygulaması Günde 1 adet tok karnına içilmesi tavsiye edilir. Ürün Sunumu 30 kapsül orijinal ambalajında satışa sunulmaktadır.

You might be interested:  Sık sorulan: Enterogermina Ilaç Ne Işe Yarar?

Kedi otu kaç gün kullanılır?

2-4 haftalık süre boyunca her gece kediotu alan insanlarda uyku ve uyku kalitesinde gözle görülür bir iyileşme görülmüştür. Kediotunun “akut” uykusuzluk için daha kısa süreli kullanıldığı başka durumlarda buna zıt sonuçlar da çıkmıştır. Eğer kediotu uykusuzluğa için kullanılacaksa en az 2 hafta kullanılmalıdır.

Kedi otu ne kadar tüketilmeli?

Günümüzde sık sık tüketilmekte olan Kedi otu çayı uykusuzluk problemlerine de çok iyi gelmektedir. Uykusuzluk için ise 2 hafta ile 6 hafta süresince yatmadan 30 dakika önce yaklaşık bir bardak içilmelidir. Ayrıca günde 2 bardaktan fazla içilmesi önerilmemektedir.

Kedi otu bağımlılık yapar mi?

İnsanların çoğunluğu için, kediotu kökü herhangi bir bağımlılığa neden olmaz.

Solgar Valerian Root ne işe yarar?

Sinir Gevşetici Uyku düzenin sağlanmasının yanı sıra Valerian bitkisinin merkezi sinir sistemi üzerindeki normalize edici özelliği ajitasyon ve sinirsel gerginlik durumunda sinirler üzerinde yatıştırıcı etki sağlamaktadır.

Valerian Root neye iyi gelir?

Kediotu ( Valeriana officinalis), sinirsel huzursuzluk, sinirsel mide bağırsak ağrıları, sinirsel kalp rahatsızlıklarında, gerginlik, telaş, korku, stres gibi rahatsızlıklarda yararlıdır.

Ibrahim saraçoğlu kedi otu ne işe yarar?

Kedi otu İbrahim Saraçoğlu ve pek çok uzman tarafından; sakinleştirici ve iyileştirici etkisinden dolayı tavsiye edilmektedir. Kedi otu nefes darlığı ve nefes almada zorlanma gibi problemleri de çözücü etkiye sahiptir.

Passiflora ne kadar sürede etki eder?

* “ Etkisi zaman içinde görülmektedir. Yani yukarıda belirttiğim etkiler hemen değil, passiflora ürününün kullanılmasından 5-6 gün sonra ortaya çıkmaya başlar.”

C Esta Passiflora Melisa nasıl kullanılır?

C – Esta ® Passiflora & Melisa Ekstresi Kapsül

 1. İÇERİK. C – Esta ® Passiflora (Çarkıfelek) Ekstresi & Melisa Ekstresi.
 2. Günde 2 kez 1 er kapsül alınması önerilir. Uykudan Önce alınması tercih edildiğinde 2 kapsül birden uykudan 2-3 saat önce kullanılmalıdır.
You might be interested:  Sık sorulan: Pireyi Hangi Ilaç Öldürür?

Passiflora yan etkisi nedir?

Çarkıfelek Çiçeği Yan Etkileri ve Önlemleri Bir kadın birkaç gün düzenli doz aşk çiçeği aldıktan sonra şiddetli kusma, anormal kalp ritmi ve halsizlik yaşamıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector