Vam Start Vitamin Ne Işe Yarar?

Hayvanların büyüme, gelişme ve verim artırma amacı ile kullanılmaktır. İçeresinde bulundurduğu B grubu vitaminler, organik asit, amino asit ve mineraller sayesinde büyütme faktörü olarak kullanılır.

Provita Pharma nasıl kullanılır?

KULLANIMI ŞEKLİ

Veteriner Hekim tarafından başka bir şekilde tavsiye edilmediği sürece: 1 Litre içme suyuna 2-3 gr 1 ton içme suyuna 2-3 kg olacak şekilde kullanılır.

Provita Pharma ne işe yarar?

SİNDİRİM SİSTEMİ DÜZENLEYİCİ PREMİKS ÜRÜNÜDÜR. HAYVANLARDA BAĞIRSAK FLORASINI DÜZENLEMEK AMACIYLA KULLANILIR.

Diatoxx nedir?

Kafes kuşları,papağanlar,kedi,köpek,tavuk ve güvercinlerde bit,pire,kene ve parazitler için kullanılır. Ürün içeriği doğal mineraller olduğu ve zehir olmadığı için kuşlara herhangi bir zarar vermez. Kuşların yemlerinde kurtlanma ve böceklenme olduğunda kullanılabilir.

Amino Force ne işe yarar?

Malnutrisyonun, yağlı karaciğer olgularının, stres periyotlarının, iyileşme dönemlerinin, gebelik durumlarının iyileştirilmesinde, Hastalık dönemlerinde organizmanın desteklenmesinde, Atlarda hayvanların koşu ve yarışa hazırlanmalarında ve sonrasında kas ve eklemlerin desteklenmesi amacıyla kullanılır.

Amino Force nasıl kullanılır?

KULLANIMI ŞEKLİ

Kanatlılarda 1 ton içme suyuna 1-2 L katılarak 3-5 gün boyunca kullanılır.Pratikte hayvan başına içme suyuna ilave edilerek; Sığırlarda: 25-50 ml, Buzağılarda: 5m Koyun-Keçilerde: 2.5-5 ml Kuzu ve oğlaklarda: 1-2 ml uygulanır.

Akartox nedir ne için kullanılır?

damızlık ve yumurtacılarda akar sorununun daha fazla olmasından ötürü yaygın kullanılmaktadır. ETKİ SÜRESİ:3 gün içerisinde Akartox ile temas eden tüm akarları öldürür. 6 hafta sonra uygulamanın tekrarı gerekebilir. Uygulanan zeminin dışkı ve tüy ile kaplanması halinde tekrara ihtiyaç şekillenir.

Pire ilacı var mı?

Pire ilacını tarım ilacı satıcılarından, eczanelerden ve e-ticaretin hızla çoğaldığı günümüzde internetten satın alabilirsiniz. Evcil hayvan, kapalı alan ve açık alan için ayrı ayrı hazırlanmış pire ilaçlarını satın aldıktan sonra, geçici bir çözüm olarak gerekli yerlere uygulayabilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Katarin Ilaç Ne Için Kullanılır?

Pire ilaçları nasıl kullanılır?

Pire tozu kullanmak etkili bir yöntemdir.

Eğer evcil hayvanlarınızın üzerinde çok sayıda pire bulunduğunu fark ederseniz; pire tozu, doğrudan kedi veya köpeğinizin üzerine uygulanabilir. Belli bir süre sonra tozu çırparak, pireleri evcil dostlarınızdan kolaylıkla uzaklaştırabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector