Youplus Vitamin C Fiyatı Ne Kadar?

Youplus Vitamin C Çinko propolis fiyatı nedir? Youplus Vitamin C Çinko propolis fiyatı güncel olarak 47 TL olarak gözükmede. Birim fiyatı ise 2.15TL olarak gözükmektedir.
Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet İle En Çok Karşılaştırılanlar

Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet
Fiyat 42,00 TL 146 satıcı
Popülerlik 1. Popüler Youplus Vitamin ve Mineral
Ortalama Puan 26 yorum
Birim Fiyat 2,10 TL/adet

Youplus Vitamin C Çinko propolis fiyat nedir?

Youplus Vitamin C, Çinko, Propolis Efervesan Tablet Takviye Edici Gıda. C Vitamini, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Çinko, normal makro besin öğeleri mekanizmasına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

C vitamini fiyatı ne kadar?

C vitamini tablet fiyatları 25 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulur.

Youplus vitamin neye iyi gelir?

YouPlus Multi Ener-G

İçeriğindeki B3, B2 ve B6 vitaminleri ile YouPlus Energy, enerji oluşum metabolizmasını destekleyerek yorgunluk hissinin azalmasına, C vitaminiyle de bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.

Eczanede Youplus ne kadar?

70,70TL Havale ile 2,12TL daha az ödeyin. Takviye edici gıda.

En kaliteli C vitamini hangisi?

C Vitamini Listesi

Sıra Markalar neoldu Puanı
1 Solgar 10/10
2 Sambucol 10/9.8
3 Osende 10/9.6
4 VeNatura Lipozomal 10/9.7

C vitamini hangi marka iyi?

Markalar

 • Solgar (8)
 • Redoxon (6)
 • Nutraxin (3)
 • Neptune (2)
 • Suda Vitamin (2)
 • VeNatura (2)
 • Voonka (2)
 • Zade Vital (2)
 • You might be interested:  Kalp Zarı Iltihabı Nasıl Tedavi Edilir?

  C vitamini hangisi alınmalı?

  Günlük alınması gereken C vitamini miktarı genellikle kadınlarda 75 mg, erkeklerde de 90 mg’dır. Büyük boy 1 portakal ya da 2 adet kivi günlük C vitamini ihtiyacınızı karşılayacaktır. Hamilelik döneminde tavsiye edilen günlük miktar 85 mg, emzirme döneminde ise 120 mg’dır.

  Youplus ne zaman içilmeli?

  Besin takviyeleri günün herhangi bir saatinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Multivitaminleri ise sabahları kahvaltıdan sonra tercih etmenizde fayda var.

  Youplus Vitamin C kilo aldırır mı?

  Vitaminler kalori içermeyen “mikro besin unsurları”dır. Görevleri yiyip içerken kazandığınız besinlerin ve bedeninizdeki bazı metabolik süreçlerin daha düzgün, düzenli ve sorunsuz çalışmasını sağlamaktır. Bilinenin aksine, vitaminler kilo aldırmaz.

  Vitamin C Çinko propolis Faydaları Nelerdir?

  Youplus C Vitamini Çinko Propolis, bağışıklık sisteminin fonksiyonlarını güçlendirmek için üretilen bir takviye edici gıdadır. Her bir tabletinin içerisinde; 1000 mg C Vitamini, 10 mg Çinko ve 8 mg saf Propolis bulunmaktadır.

  Youplus faydalı mı?

  Youplus Multi Ener-G, günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya destek olabilecek multivitamin ve mineral içeren gıda takviyesidir. Ginseng, guarana ve yeşil çay içerir. Enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

  Propolis nedir ne işe yarar?

  Propolis, bağışıklık savunmaları için güçlü destek sağlar ve dengeli bağışıklık işlevine yardımcı olur. Bağışıklık direncini desteklemeye ve yaygın kış hastalıklarından kurtulmaya yardımcı olabilmektedir. Propolis, güçlü bir antioksidandır, hücresel sağlık ve koruma için kanıtlanmış antioksidan aktiviteyi sağlar.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector